Wpis z mikrobloga

Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję, ponieważ jego klient, który najprawdopodobniej jest w Krakowie z okazji ŚDM, ma... ciemny kolor skóry. Rozumiecie? ŚDM, setki tysięcy ludzi z całego świata, a facet dzwoni na policję, bo facet z ciemnym kolorem skóry wszedł mu do knajpy i jeszcze chwali się tym w internetach... Kwikam i płaczę jednocześnie, wybaczcie za powtórzenie, to z emocji...

#krakow #sdm #bekazpodludzi #bekazprawactwa #neuropa
Kummernis - Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję,...

źródło: comment_nOp4zt4R8DDh53Ru6g4ajEtVcwD7pjhi.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kummernis: Mnie policja w Niemczech zatrzymuje tylko za polskie tablice rejestracyjne. Nawet jak ostatnio stałem na parkingu przy autostradzie, bo chciałem odpocząć to podjechało polizei i chcieli dowód osobisty. Nawet tak #!$%@? uchodźców nie sprawdzają jak Polaków.
  • Odpowiedz
@Kummernis: jaka antyreklama o czym wy gadacie #!$%@? xD
Oprócz waszego wąskiego grona neuropków, kodowiczów czy innego szajsu nikt ich cisnąć nie będzie. Większość ludzi w tym kraju jeszcze ma jako takie trzeźwe spojrzenie na sytuacje i akcje spropsują. Ehhh że wam to się nie nudzi
  • Odpowiedz
O #!$%@?, umarłem XD najpierw wyzywa w internecie jakiegoś kolesia ciemnej karnacji (bo to nawet murzyn nie jest) od brudasów, a potem się żali że go rasistą nazywają XD
  • Odpowiedz
@Kummernis: zalatuje typowymi "poglądami" wyborcy kukiza albo PiSu.

Ciołek do kwadratu. Jak się dowie, przemyśli, co sam sobie uczynił (a wygląda na to, że zajmie mu to chwilę) to będzie płakał w necie i przepraszał.
  • Odpowiedz