Wpis z mikrobloga

Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję, ponieważ jego klient, który najprawdopodobniej jest w Krakowie z okazji ŚDM, ma... ciemny kolor skóry. Rozumiecie? ŚDM, setki tysięcy ludzi z całego świata, a facet dzwoni na policję, bo facet z ciemnym kolorem skóry wszedł mu do knajpy i jeszcze chwali się tym w internetach... Kwikam i płaczę jednocześnie, wybaczcie za powtórzenie, to z emocji...

#krakow #sdm #bekazpodludzi #bekazprawactwa #neuropa
Kummernis - Facet prowadzący bar w pobliżu Kościoła Mariackiego zadzwonił na policję,...

źródło: comment_nOp4zt4R8DDh53Ru6g4ajEtVcwD7pjhi.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Kummernis: A co to #!$%@?, wolny kraj. Może nie chce obsługiwać ciemnoskórych ludzi którzy nic nie zamawiają tylko zużywają wolne miejsce i powietrze w lokalu #!$%@?ąc w pokemon go. Skoro pracownicy nie czują się bezpieczni ( co za różnica z jakiego powodu ) To pan kolorowy winien wyjść, albo przynajmniej stać się klientem i coś zamówić.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: dokładnie, wolny kraj więc masz możliwość i wolność z niego #!$%@?ć jak ci się nie podoba to, że wszyscy się traktują jak ludzie a nie wyzywają od brudasów bo im się nie podoba kolor skóry.
  • Odpowiedz
@prostowniczek: "jak tak kochają ciapatych, to niech do domu ich sobie wezmą"
Plot twist: sporo pielgrzymów jest rzeczywiście zakwaterowanych w domach u wierzących rodzin, na osiedlu mam grupkę Kongijczyków, Ukraińców i Białorusinów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Jeśli facet mu przeszkadzał, to powinien go wyprosić i tyle. Zamiast tego wykręca 997, tylko dlatego że facet ma inny kolor skóry i wrzuca jego zdjęcie (najprawdopodobniej zrobione przez któregoś z pracowników) do internetu. Zapewne byłoby Ci miło, gdybyś pojechał do knajpy w centrum Berlina, pracownicy zrobili zdjęcie, a właściciel zadzwonił na policję i wrzucił zdjęcie do internetu z podpisem "złodzieje z tej zacofanej Polski nachodzą mój bar, jeden z
  • Odpowiedz
@Lrrr: Dlatego nie prowadzisz lokalu, takie zachowanie i pisanie bzdur w internecie będąc właścielem takiego miejsca w centrum turystyki 40 milionowego kraju to skrajny debilizm i brak jakichkolwiek instynktów dotyczących prowadzenia biznesu i dbania o coś takiego jak "renoma". Obecnie ta renoma to rasistowski przybytek dla idiotów.
  • Odpowiedz
koleś sobie siedzi z darmowym wifi i nawet nic nie kupi też bym sie #!$%@?ł


@Lrrr: Wtedy podchodzi się do takiego człowieka i mówi, że ma coś zamówić albo opuścić lokal, a nie robi creepshota z przyczajki i bólodupi na FB o świniach i brudasach.
  • Odpowiedz
@Kummernis: Nie da się ukryć że brak temu człowiekowi jakiejkolwiek ogłady. Jednak skoro obsługa się bała, no a skoro tak napisał to nie mam powodu nie wierzyć. To nic dziwnego że zadzwonili po policje. Ostatnie natężenie ataków terrorystycznych jak widać odniosło skutek, co nie którzy ludzie się zwyczajnie boją i ciemniejszy kolor skóry, i siedzenie na tel. nie zamawiając niczego jest dla nich zwyczajnie podejrzane. Gdybym ja siedział w knajpce w
  • Odpowiedz