Wpis z mikrobloga

@inrzynier: Skoro ktoś z---------ł kilkaset kilometrów żeby wypocząć nad morzem to co mu szkodzi wypożyczyć na miejscu rower czy inny zdrowy transport, albo nawet przejechać się samochodem żeby mieć całą plażę dla siebie?

PS. Śmiechłem z palnika turystycznego żeby poleżeć na p---------m piasku bo może schabowego ktoś będzie chciał xD Co te janusze wczasów to ja nawet nie, dlaczego od razu domku holenderskiego tam sobie nie postawią? xD
  • Odpowiedz
@Elaviart nie no najlepiej chleb z jajkiem i półtora litra mineralnej, po co przepłacać, nie jestem frajerem żeby w knajpach jeść hehe XD zrobić wycieczkę rowerowa spoko ale jeździć codziennie kilkanaście km żeby mieć upragniony spokój na urlopie, na który tyram cały rok? Przeludnione plaże to jest problem, na serio. Na szczęście nikt mnie nie zmusza do oglądania jarmarku i szukania dzikich plaż, więc mogłem sobie spokojnie polezec podczas mojego urlopu,
inrzynier - @Elaviart nie no najlepiej chleb z jajkiem i półtora litra mineralnej, po...

źródło: comment_MeB4ibVPol28uynkcMhrFFmnxwMM2jQ2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@inrzynier: Jak pisałem - co te janusze, my tu o spokojnym wypoczynku nad polskim morzem, a ten wskakuje na temat pieniędzy i w-------a zdjęcia ze swoich wczasów.
Całe szczęście, że nie rozmawiamy o kobietach xD
  • Odpowiedz
my tu o spokojnym wypoczynku nad polskim morzem, a ten wskakuje na temat pieniędzy i w-------a zdjęcia ze swoich wczasów.


@Elaviart: sam zacząłeś temat jedzenia (schabowego hehe). ja będąc na wczasach nie mam ochoty w--------ć suchego prowiantu, chciałbym coś zjeść w knajpie, która to jest najbliżej kurortów, a tam miejsca na plaży nie ma i c--j.
  • Odpowiedz