Wpis z mikrobloga

Wiadomości w Trójce.
Opowiadają, że wiele biur turystycznych zaproponowało swoim klientom, którzy mieli wycieczki do Turcji, zmianę miejsca wycieczki. I krótki wywiad z panią, która z tego skorzystała:
-To dokąd państwo się wybierają?
-Teraz do Egiptu.

No to bardzo racjonalny wybór! Szkoda, że nie Korea!
#trojka #logikarozowychpaskow #turcja
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuser: a wcześniej wiedziałeś o zagrożeniu zamachem stanu w Turcji? Do Francji też lepiej nie jeździć, bo niebezpiecznie? Pozwól każdemu ocenić na własną rękę poziom bezpieczeństwa w kraju, do którego się udaje. W każdym z wyżej wymienionych przez ciebie krajów również może dojść do ataków terrorystycznych, obecnie ciężko wskazać kraj bezpieczny. A jeśli nie terroryści, to chociażby zagrożenie przestępczością zorganizowaną - przykład popularnego kierunku turystycznego, jakim jest Czarnogóra - ostatnio
  • Odpowiedz
@kostka_burkowa Ja słyszałem wywiad z jakimś "Januszem" turystyki. Redaktor zapytał czy nie obawia się wyjazdu do Turcji. Janusz odpowiedział "W Brukseli też było niebezpiecznie a Donald Tusk tam jeździ". Autentycznie jebłem na plecy.
  • Odpowiedz
@ZbyszekStonoga: Wiesz ze na polwyspie Synaj (czyli tym gdzie lezy Sharm el Sheikh) toczą się regularne bitwy miedzy egipską armią a islamistycznymi bojowkami? W ktorych gina zolnierze i niszczone sa pojazdy wojskowe? Egipt to niestabilny kraj, kurorty są strzezone ale terrorysci z organizacji dzialajaych w tym kraju ( a w szczegolnosci wlasnie na Synaju) SĄ w stanie do nich przeniknac przeprowadzic powazny atak terrorystyczny, wiec nie oszukujmy sie mowiac ze
  • Odpowiedz