Wpis z mikrobloga

@spokojnie_to_ja: #!$%@? opozycje do informacji o rzadzie wiekszosciowym ktory daje sobie podwyzki i probowac robic z tego sedno problemu to juz w pewnym sensie wyzyny erystyki dla debili. Szacunek za probe, ale mysle ze twoja sztuczka nie przekona nikogo kto ma wiecej niz 10 lat i nie jest kompletnym idiota.
@Usurper: Sam żeś dał pajacom większość jeśli już. Jakie mają pole do popisu? No przede wszystkim sprawić żeby Polacy nie zapomnieli,... tylko teraz gadamy o konkretnej rzeczy. A konkretnie przed następnymi wyborami będzie to wyglądało tak: "PiS do innych partii: No fakt, zrobiliśmy podwyżki dla polityków... ale ale czy wy przypadkiem nie braliście równo tak jak wszyscy, wtedy nie krzyczeliście, a teraz nam zarzucacie rozrzutność?!". No i ułomni Polacy, jak przed
@konradk: #!$%@?Ć te #!$%@? z PISu... tylko rządowe programy "Patologia 500+" im w głowie, tworzenie nowych podatków i podwyżki dla polityków-buraków. To prostaki, które są niegodne reprezentowania naszego kraju. Ten grubaszny śmiech na posiedzeniach, buczenie, żarcie. WSTYD. Za to mam im płacić? Jestem za tym by ich zwolnić. Chociaż w sumie ja byłem za tym by ich nawet nie zatrudniać. Ale ludzie to ciemna masa i widza tylko PO i PIS
@ZbyszekStonoga: Bardziej chodzi raczej ludziom o to, że oni mówią; 'skąd weźmiemy te pieniądze', a sami sobie dają, fakt jest ich znacznie mniej bo liczone to jest w tysiącach stanowisk, a nie w takiej liczbie jak pielęgniarki. Jednak każda by dostała podwyżkę 500zł więcej, to daje podwyżkę równą 10 posłów. Teraz już rozumiesz? Pielągniarki nie chcą mieć po 5000PLN na rękę podwyżki, tylko jakieś 500zł. ; )
No i jest sukces protestujących pielęgniarek! W końcu wyczekiwane podwyżki wynagrodzeń.


@konradk: Kiedy słyszę, że pielęgniarki muszą dostać podwyżkę to mnie krew zalewa.

Moja mama od miesiąca leży w szpitalu no i w praktyce poczułą czym jest publiczna służba zdrowia. Dla chorych jest nieoficjalny cennik czytaj łapówka dla pielęgniarek i lekarzy.

Ona sama jest z takich co z zasady łapówek nie daje. No i traktowana też jest bardzo źle zarówno przez
@fukboi: No i co udowodnisz? Jak wszystko ludzie pod stołem załatwiają? Zresztą z tego co pacjenci opowiadają to jest norma praktycznie w każdym publicznym szpitalu. Jeszcze młodsi lekarze ratują sytuację ale starsi to po chamsku będą odwlekali leczenie, badania tak długo jak się da chyba, że stan krytyczny. Najlepsze to, że moja mama musiała mieć badania no ale nie wiadomo dlaczego zwlekano z nimi. Po niej przyjęto kogoś mniej chorego i