Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną poznaną na #tinder, wszystko się dobrze kręci, ale jest młodsza o 3 lata (25 lvl here). Podoba mi się fizycznie, ale najbardziej podoba mi się z charakteru, ale ma jedną wadę: zwyrodnienie pleców i biodra, nie ma garba ani nic, co widać na zewnątrz, ale nie może uprawiać sportów, żadnej większej aktywności fizycznej poza seksem... W perspektywnie szukania kogoś na długi związek nie bardzo mi się to podoba.

[Tu prozę o stworzenie ankiety]
czy Mirki Wy odrzucilibyście kogoś z taką wadą?

Tak
Nie
Sprawdzam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 53
Tak, pozbyłabym się faceta z taką wadą, który widzi problemy tam gdzie ich nie ma.

@Jessamine: na mirko jak zwykle wszystko albo białe albo czarne. A co jeśli koleś jest aktywny, uprawia jakiś sport i chciałby to robić razem? Co jeśli podróżuje, chodzi na długie spacery albo zdobywa górskie szczyty? Lepiej się nie wiązać z osobą, która będzie go blokować, niż robić jej później przykrość, bo nie może z nim czegoś
@AnonimoweMirkoWyznania: a może autorowi chodzi o to że patrząc na przyszłość, to mozliwość utrzymywania dobrej kondycji jest bardzo ważna dla niego. Przy 22 lvl każdy jest w szczycie formy (a przynamniej powinien ;). Problem może się zrobić np przy porodzie, albo po porodzie gdzie nie będzie mogła np ćwiczyć aby lepiej wyglądać. Wydaje mi się że źle skonstruowałeś posta przyjacielu. Możesz nasłuchać się obelg.