Wpis z mikrobloga

Wiem, ze nie warto o takich ludziach pisac, ale dla zasady, bo ich przybywa, oto kolejni malutcy hejterzy zakopujacy rzetelne znaleziska z "Rzeczpospolitej" i "Newsweeka" jako "spam".

1. @oleks – wystarczy wejsc na jego profil. Szkoda mi czasu na komentarz.
2. @laag – ech, ditto.
3. @Fix – bez komentarza.
4. Nie chce mi sie dalej wymieniac.

Co ich laczy? Hejt z pozornie anonimowych kont. Ja merytoryczny hejt z kont podpisanych prawdziwym imieniem i nazwiskiem nawet doceniam. Czasem moze dac komus do myslenia. Ale cos takiego? Wrecz przykro sie na to patrzy, ze istnieja tak smutni ludzie. Siedziec blisko 4 lata na wykopie i zakopywac niewygodna prawde jako "spam". Naprawde smutne.
Jestem (neo)liberalem, wiec domyslam sie, ze oni sa prawakami. Ew. ludzmi nie posiadajacymi wiedzy i orientacji politycznej, za to co najmniej dwojke dzieci.

Encyklopedia PWN:

spam, inform. reklamy i niechciane wiadomości w poczcie elektronicznej lub artykuły wieloadresowe wysyłane na wiele grup dyskusyjnych;

nazwa pochodzi ze skeczu Monthy Pytona poświęconego mielonce (ang. spam), reklamowanej w niezwykle natarczywy sposób; większość operatorów systemów poczty elektronicznej stara się filtrować wiadomości ze s.


Dodam jeszcze dla odmiany, ze nie lubie tez stowarzyszen wzajemnej adoracji. Wzajemne, falszywe, hipokrytyczne robienie sobie w sieci dobrze dla lajkow, plusow, milych komci jest w moich oczach rownie zalosne.

I przy okazji jeszcze jedno: nie wiem skad u czesci, jesli nie wiekszosci Polakow takie zamilowanie do wulgaryzmow. Czasem mozna, czasem zaklac trzeba, ale jak ktos co druga wypowiedz zaczyna od przeklenstw badz wyzwisk, to cos z nim nie tak.
Podobnie jest z "xd". Ostatnio widzialem gdzies komentarz "xD" z kilkudziesiecioma plusami. Bardzo sie ucieszylem, ze komus udalo sie wygenerowac tak blyskotliwa mysl, przy pomocy klawiatury przeniesc na monitor i wyslac ja dla nas i naszych potomnych.

#hejtstop #bekazhejterow #bekazprawakow #przemyslenia
Niezlomny - Wiem, ze nie warto o takich ludziach pisac, ale dla zasady, bo ich przyby...

źródło: comment_mufxaZueTRfzL7DVgPfMfFtJHd1EAJxP.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach