Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Mirki, dzisiaj popołudniu mam randkę. Nie pierwszy raz w życiu, ale pierwszy raz od długiego czasu, bo był taki okres posuchy (choć wolałem to niż związki z patologią lub z różowymi, które okazywały się być Jehówkami, a do takich miałem szczęście dotąd).
Poznałem ją przez internet - z 1-2 lata temu wrzuciłem ogłoszenie, ona odkopała, napisała. Wymieniliśmy się zdjęciami. Okazało się, że chyba trafiłem na swój typ - i ładna w moim mniemaniu, taka, jakie lubię, a i przez maile wydaje się być dziewczyną skromną, z zasadami i wartościami, szukająca tego samego w związku, co ja.
Mam więc szczerą nadzieję, że wyjdzie, że niczego nie spapram i, że nie będzie za tym znów ukryta jakaś sekta, czy patologia, tylko normalny różowy pasek, który co najwyżej po prostu podobnie jak ja, nie miała szczęścia wcześniej do związków.

Mirki, powiem krótko - proszę o plusy na odwagę, bo im bliżej, tym bardziej się stresuję i boję, że to zbyt piękne i coś jebnie.

#feels #oswiadczenie #zebroplusy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15