Wpis z mikrobloga

@sIcKwOrLd: przecież każde kolejne GTA dzieje się "dalej" niż poprzedniczka XD
To nie Ubisoft że stwierdzą "hurr durr łi łi jesteśmy zbyt daleko i robimy powrót o 300 lat durr" #pdk
Vice City jako miejsce akcji jest niemal pewne w 100% z tego #!$%@? faktu że VC było raptem 2 razy i wątpię żeby nagle chcieli wrócić do np Liberty City (a szkoda). No ale tak szczerze to #!$%@?ć miejsce czy
  • Odpowiedz
@janushek
GTA III - 2001
GTA VC - 1984
GTA SA - 1992

Ok. XDD Ale zgadzam się z tym, że skoro w uniwersum 3D trzy główne gry działy się w miastach LC, VC i (stanie) SA, to w obecnym uniwersum HD brakuje jeszcze historii z VC. Brakuje mi także nawiązań, takich jakie były pomiędzy grami w 3D, np. Catalina. GTA V to świetna gra, mega udana i ogromny sukces, ale Online
  • Odpowiedz
@Reality:

GTA III - 2001

GTA VC - 1984

GTA SA - 1992


No tak XDD na bank z 2012 wrócą do lat 80 dla klimatu XDD

GTA V to świetna gra, mega udana i ogromny sukces, ale Online to badziewie i niewypał, które utrzymują przy życiu


Utrzymują przy życiu bo jest z tego kasa bo gra w to masa ludzi i szczerze to od biedy wole GTA O niż samą
  • Odpowiedz
@XineX: jak chcesz humor to kup Saints Rowa XD Ja wiem że każdy ma swoje zdanie ale właśnie poważniejsze GTA to najlepsze GTA. #!$%@?, już nawet SA było lepsze pod tym względem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ...
A model jazdy, fizyki i prowadzenie aut jest lepsze w IV. No ale żeby nie było że hejtuje xD obie części mi się podobają i obie kupowałem wielokrotnie.
  • Odpowiedz