Wpis z mikrobloga

@janushek: GTA V ma mnóstwo humoru, a raczej nie porównałbyś do SR? To takie trochę popadanie w skrajności, że GTA może być smętną grą ze zmulonym poruszaniem pojazdami, albo SR. Jak gram w grę, to wolę żeby stawiała na przyjemny gameplay niż na realizm, chyba że się gra w jakiś symulator, ale GTA nigdy nie był symulatorem, więc urealistycznianie go na siłę nie zbyt mi się podoba. :P

A w IV
Pobierz X.....X - @janushek: GTA V ma mnóstwo humoru, a raczej nie porównałbyś do SR? To taki...
źródło: comment_G5Ne9kOR8jAeqrMfzj912YVVAbWshRXt.jpg
@janushek: Wiem dlaczego utrzymują, ale samo wykonanie multi i to jak działa jest po prostu żałosne i odrzuca od gry. Ewentualnie, jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu i z kim grać, może być z tego jakaś zabawa, co nie zmienia faktu, że Online to niewypał. Co do singla to jak ktoś się spuszcza nad fabułą jednej części i jest zamknięty na nowszą, no to nikt nic nie poradzi.
@sIcKwOrLd: Miami- jak najbardziej. Lata osiemdziesiąte, choć szanuję je jak #!$%@?- lepiej zostawić.
@XineX: Realistyczne modele jazdy może są fajne, ale nie w grach typu GTA i Mafia II na PC, zwłaszcza, że gaz/hamulec/skręcanie tylko na 100%. Tak samo irytowała mnie niemiłosiernie długa droga hamowania w Mafii II- niektóre rzeczy w filmach/grach muszą być odrealnione- po prostu.
@janushek O czym ty gadasz. Jeszcze jebnij milion tych XDDDD. Znam Online wystarczająco, żeby powiedzieć że jest to niewypał i na Mirko już 2 razy postowałem chyba komentarze z argumentami o tym. Nie chodzi mi o to, że masz śledzić tag #gta 24/7, tylko że to nie są puste słowa. Nie będę tego teraz szukał, bo jestem na tel i szczerze mówiąc nie chce mi się, skoro potrafisz prowadzić tylko HEHE ŚMIESZKOWĄ
Znam Online wystarczająco, żeby powiedzieć że jest to niewypał


@Reality: no okej. Ale to wciąż jest tylko Twoje zdanie.
Ty twierdzisz że Online jest #!$%@? a singiel V wybitny* a ja twierdzę że IV jest lepsza od V i tyle. Ty możesz sobie nawet encyklopedie napisać o błędach i "niewypale" jakim jest według Ciebie Online ale nie zmieni to nastawienia tysięcy graczy, milionów wyświetleń na YT z tematycznych filmików czy miliardów
janushek - > Znam Online wystarczająco, żeby powiedzieć że jest to niewypał

@Reali...
@janushek: Twierdzę, że każde GTA jest wybitne na swój sposób, pomijając fabuły tych gier, które w każdej części jest urzekające. Podając krótkie przykłady (pomijając pierwsze części i niektóre handheldowe):

GTA III - wkroczenie w erę 3D i mimo że takie gry już były, to GTA zmiażdżyło je totalnie, a także samolot, mimo że #!$%@?
GTA VC - motory, helikopter, najmocniejszy klimat, połączenie tematów, stylów z filmów, z grą
GTA SA -
Pobierz Reality - @janushek: Twierdzę, że każde GTA jest wybitne na swój sposób, pomijając fa...
źródło: comment_Z1YOVgCNLT8PjsKCnct7OHK8fCtLzWRD.jpg
Czekam na fanowskie multi, które będzie działało


@Reality: A jakaś grupa w ogóle nad tym pracuje? Bo od zamknięcia przez R* tamtego jednego projektu nic nie słyszałem na ten temat
@Areooo51: Jest http://fivereborn.com oraz http://multifive.org , ale jak próbowałem ostatnio odpalić, to mi akurat coś nie działa. Może przez zmodowane GTA. Ale ogólnie da się już grać w multi, są serwery, planują nawet RolePlaye. I jeszcze jeden projekt multi widziałem, stricte roleplayowy, ale nie pamiętam jak się nazywa. Jednak główne nadzieje obecnie w tych dwóch są pokładane.
@Reality:

Powiedzmy że lekkim failem w singlu są te heisty, które miały być takie mega i w ogóle. :O Są super, ale nie tak jak oczekiwałem.

Dokładnie. W ogóle cała fabuła w mojej głowie rysowała się zupełnie inaczej a najbardziej zawiodłem się na bohaterach (,)
Hurr durr 3 postacie, 3 klimaty, 3 fabuły a dostaliśmy dwóch kandydatów do prostaty i murzyna co kombinuje jak zaruchać koleżankę ;)
@sIcKwOrLd: > W GTA V bardzo dużą role odgrywa smartfon, internet itp. zastanawiam się jak to obejść w klimatach lat 60-70s żeby nie stracić na rozgrywce

@sal-vadore: w vice city były komórki ;-) taką cegłę nosiłTommy. Zresztą po co Ci komórka. Inne rozkminy by dali w gameplayu.