Wpis z mikrobloga

@sveg: bardziej do mnie przemawia 1151, w końcu to początek 2015 i mam pewność że pewnie będzie więcej modeli powstawać. Ty co byś radził?
  • Odpowiedz
@3erpl: nie poszalej na najwyższych ustawieniach, ale to nie znaczy, że nie pogra, spokojnie grę odpali tylko będzie trzeba co poniektóre ustawienia obniżyć, bo ta gra potrzebuje dużo mocy przerobowej proca i karty graficznej na max ustawieniach.

Sam wczoraj kręciłem mojego staruszka haswella na 4.4GHz, bo mi w pewnych momentach ograniczał kartę w GTA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@3erpl: nie no, zestaw jest dobry, nowe gry beda dzialaly na ustawieniach medium-high. Mam porownywalnego kompa i wiedzmin 3 na high wyciaga 50-60fps. GTA5 kazdy sprzet moze zajechac, wiec wiesz.
aha - i nie kupuj na morelach bo co chwile jakies afery na wykopie sa z tym sklepem.
osobiscie polecam esc.pl
  • Odpowiedz
@sveg: wlasnie zaczalem sprawdzac ceny i biorac po roznych sklepach wychodzi taniej, zalozylem watek na pclabie i mowi mi koles zeby zmienic plyte na asrocka i podobno ten zasilacz to kupa.
  • Odpowiedz
@3erpl: chlopie - im wiecej osob spytasz tym wiecej roznych odpowiedzi dostaniesz. To jest Polska( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Vero L1 jest dobrym zasilaczem. Mirki z #pcmasterrace ci poradzily dobrze, bierz w koncu ten zestaw i nie kombinuj( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sveg: wlasnie sie zdziwilem ze podobno zly, ogladam czesto filmy dawidn20v2 i widze ze poleca ten model. Prawdopodobnie dzis zamawiam ten zestaw, czyli do piatku bedzie zlozony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz