Wpis z mikrobloga

A już chciałam Ci oddać moje serce bo myślałam że się naprawiłeś</3


@ChomiczaKrolowa: Mam w dupie co ty chciałaś, mam w dupie twoje serce, mam w dupie to że uważasz mnie za naczelnego mizogona mirko tak samo jak mam w dupie to że myślałaś że się naprawiłem.
  • Odpowiedz
@piterello: serio? W swoim związku bawisz się w podchody i "jak nie powie to mu nie zrobię?" Bo nawet jeśli tak ta interakcja ma w Twoich oczach wyglądać, to osoba idąca do kuchni pyta się czy ta druga osoba coś chce, a nie na odwrót. Wiesz czemu? Bo o wiele milsze jest zaproponowanie czegoś komuś, niż poproszenie kogoś o coś.

I serio, jak ktoś tego nie rozumie to albo nie odczuwa
  • Odpowiedz
i banda stulej sie tasuje bo gosc taki fajny zrobil sobie sniadanie a jej nie ! xD wstales, robisz miche, zrob na dla obu i tyle, nie widze w tym nic urągajocego meskosci ;) nikt ci #!$%@? bawole nie mowi ze masz dzieci karmic i sprzatac mieszkanie bo i tak tego tak dobrze nie zrobisz, ale wiekszosc facetow potrafi dobrze przyrządzać potrawy wiec #!$%@? czym problem ? a pozniej jeden z drugim
  • Odpowiedz
@piterello: #!$%@?, co za #!$%@? znowu w komentarzach. Z jednej strony podjarane wykopki o quasi-mizoginistycznych poglądach najeżdżające na różową, z drugiej dziewczyny wspierane przez białorycerzy cisną niebieskiemu. A wszystko obraca się wokół śniadania. #!$%@?.
Weźcie spójrzcie na sprawę całościowo. Gość nie zrobił swojej partnerce posiłku gdyż o to nie poprosiła. Czy Waszym zdaniem reakcja laski jest uzasadniona i powinna strzelać focha z tak błahego powodu? Rozpoczynać jakąś głupią wojnę, bo jej
  • Odpowiedz
Co to za pomysl jesc sniadanie w lozku? Niewygodnie i jakies okruchy jeszcze spadaja na posciel.


@dnasstorm: e tam niewygodnie, wystarczy mieć takie fajne 'tacki' i wszystko jest ok

okruchy to pierdoła, pościel i tak się trzepie/wierzy/pierze a mieszkanie odkurza, więc bez przesady :P

a ja się lubię czasem w łóżku w weekend potarmosić, ale nie na pusty żołądek także ten...:P
  • Odpowiedz
@piterello: no nie domyślił się, że ona rano też je śniadanie. #!$%@? ogarnij się człowieku. Zwykły burak z typa i się wcale lasce nie dziwię. Moja też na prwno nie byłaby zadowolona.
  • Odpowiedz
@deroo: Takie dlugie lezenie w lozku w dzien wolny to (dla mnie) nie jest dobra pomysl. Potem zwlekasz sie z lozka i jest 11, a mogles juz wziac prysznic, zjesc sniadanie i zaczac robic cos co lubisz. Ja poscieli otrzasam z okruchow przed kazdym wieczorem, wiec dla mnie jedzenie w lozku odpada. Od jedzenia jest kuchnia i tyle.
  • Odpowiedz