Wpis z mikrobloga

#!$%@?, testo miał rację. W Polsce jak w lesie. Szczegolnie na tym portalu, który przyciąga debili jak BMW.

Na reddicie pod dyskusjami o zamachu wszyscy wyrażają współczucie, panuje przyjazna atmosfera, wszyscy zastanawiają sie co mozna zmienic, jak mozna pomoc, czy ludzie sa bezpieczni.

A na wykopie?

bardziej mi szkoda mieszkańców Gdańska niż zaślepionych francuzików

cieszę sie, ze żyje w rasistowskim i ksenofobicznym kraju gdzie Algierczyk dostaje #!$%@? od kiboli

to są ofiary lewactwa

hehe u nas to nie pozwolą na taki zamach

#!$%@? lewactwo

lewacka hipokryzja


I milion innych znacznie gorszych przykładów.

Nosz #!$%@?. Nic mnie tak nie irytuje jak taka mieszanka naiwności i głupoty.

#oswiadczenie #zamach #neuropa #4konserwy #podludzie
  • 64
@Tremade: Tak, koleś się tez cieszy, ze u nas dostajesz #!$%@? za bycie z innej części tej samej dzielnicy, nie mówiąc juz o innym kolorze skory, i twierdzi, ze te osiedlowe zwierzęta mają obronić nasz kraj, podczas gdy one go tylko niszczą. Sorry, ale nie działa na mnie ta retoryka. Pomijając fakt, ze wyznanie to tylko pretekst dla terrorystów do siania strachu i przemocy.
@Farrel: Po pierwsze - i bardzo dobrze, sam bym banował tych debili. A po drugie, dyskusje o takich wydarzeniach przeniesiono na r/askreddit w związku z cenzura na r/news. Gdybys nie opierał swojej opinii o reddicie na gownostereotypach z wykopu tworzonych przez tych samych "ludzi" to byś to wiedział.
@kocham_jeze: Nigdy nie dostałem #!$%@?, żaden mój znajomy Arab nie dostał #!$%@?, nigdy nie spotkałem się z przypadkiem dyskryminacji i rasizmu wobec kogokolwiek z innym kolorem skóry. Prawdą jest, że Sebki tłukące Arabów to słaba ochrona przed terroryzmem, jednak fakty są takie, że żyjemy w kraju gdzie najgroźniejsza sytuacja jaka cię w życiu pewnie spotka to zwykła jazda samochodem, czy przebiegnięcie przez ulicę w nieoznakowanym miejscu.
@Farrel: Po pierwsze - i bardzo dobrze, sam bym banował tych debili. A po drugie, dyskusje o takich wydarzeniach przeniesiono na r/askreddit w związku z cenzura na r/news. Gdybys nie opierał swojej opinii o reddicie na gownostereotypach z wykopu tworzonych przez tych samych "ludzi" to byś to wiedział.


@kocham_jeze: o tak, Twoj ideał, banować ludzi co maja czelność mieć inne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie