Wpis z mikrobloga

#!$%@?, testo miał rację. W Polsce jak w lesie. Szczegolnie na tym portalu, który przyciąga debili jak BMW.

Na reddicie pod dyskusjami o zamachu wszyscy wyrażają współczucie, panuje przyjazna atmosfera, wszyscy zastanawiają sie co mozna zmienic, jak mozna pomoc, czy ludzie sa bezpieczni.

A na wykopie?

bardziej mi szkoda mieszkańców Gdańska niż zaślepionych francuzików

cieszę sie, ze żyje w rasistowskim i ksenofobicznym kraju gdzie Algierczyk dostaje #!$%@? od kiboli

to są ofiary lewactwa

hehe u nas to nie pozwolą na taki zamach

#!$%@? lewactwo

lewacka hipokryzja


I milion innych znacznie gorszych przykładów.

Nosz #!$%@?. Nic mnie tak nie irytuje jak taka mieszanka naiwności i głupoty.

#oswiadczenie #zamach #neuropa #4konserwy #podludzie
  • 64
@kocham_jeze: I co oni wymyślili? Prawda jest taka, że żadna społeczna akcja tu nie pomoże bo potrzebne są działania całej Unii Europejskiej.
Trzeba wydalić, albo dużo mocniej pilnować wszystkich nielegalnych imigrantów. Za każde ich przestępstwo wydalać ich z kraju. Wszystkich nowych nielegalnych imigrantów należy cofać. Trzeba pilnować zewnętrznych granic Unii, bo oprócz nielegalnych imigrantów są przez nie przerzucane uzbrojenie dla terrorystów.
Trzeba też ustabilizować regiony z których przychodzą nielegalni imigranci i
#!$%@?, testo miał rację. W Polsce jak w lesie. Szczegolnie na tym portalu, który przyciąga debili jak BMW.


Na reddicie pod dyskusjami o zamachu wszyscy wyrażają współczucie, panuje przyjazna atmosfera, wszyscy zastanawiają sie co mozna zmienic, jak mozna pomoc, czy ludzie sa bezpieczni.

A na wykopie?

bardziej mi szkoda mieszkańców Gdańska niż zaślepionych francuzików

cieszę sie, ze żyje w rasistowskim i ksenofobicznym kraju gdzie Algierczyk dostaje #!$%@? od kiboli

to są ofiary
@kocham_jeze: Ale dlaczego nie jesteś w stanie w całej swojej zajebistości pojąć, że po kolejnym takim zamachu nie powinna panować "przyjazna atmosfera"? Tak jak chłop na wsi się nie cieszy z lisa w kurniku, tak normalni ludzie nie cieszę i nie okazują sobie przyjaźni z powodu #!$%@? w ciężarówce (dodam kolejnego #!$%@? w Europie) która zabił ~100 osób w tym dzieci. Lecz się.