Wpis z mikrobloga

#!$%@?, testo miał rację. W Polsce jak w lesie. Szczegolnie na tym portalu, który przyciąga debili jak BMW.

Na reddicie pod dyskusjami o zamachu wszyscy wyrażają współczucie, panuje przyjazna atmosfera, wszyscy zastanawiają sie co mozna zmienic, jak mozna pomoc, czy ludzie sa bezpieczni.

A na wykopie?

bardziej mi szkoda mieszkańców Gdańska niż zaślepionych francuzików

cieszę sie, ze żyje w rasistowskim i ksenofobicznym kraju gdzie Algierczyk dostaje #!$%@? od kiboli

to są ofiary lewactwa

hehe u nas to nie pozwolą na taki zamach

#!$%@? lewactwo

lewacka hipokryzja


I milion innych znacznie gorszych przykładów.

Nosz #!$%@?. Nic mnie tak nie irytuje jak taka mieszanka naiwności i głupoty.

#oswiadczenie #zamach #neuropa #4konserwy #podludzie
  • 64
@Farrel:

z jednej strony


Czyli z tej pozbawionej bezsensownej nienawiści, z czym mamy do czynienia tutaj? Chyba, ze czytałeś watki na r/news, który jest jawnie cenzurowany, masowo olewany przez społeczność i lepiej tam nie zaglądać.

Rzecz w tym, ze komentarze takie jak te ktore przytoczyłem sa tam słusznie masowo minusowane, wiec pewnie dlatego nigdy ich nie widziałeś.
@kocham_jeze:
Terminologiczne może nie jest to odpowiednia szufladka, jednak popełniasz podobne błędy:
- opierasz się na wybranych postach
- ignorujesz posty drugiej strony
- ignorujesz fakt, że moderacja reddita kasuje posty niezgodne z ich "linią"

Sam insynuujesz, że problem Sebków to coś powszechnego, podczas gdy nie znam takiego przypadku nawet z opowieści znajomych znajomych. Sam prawdopodobnie żadnego nie znasz, poza oczywiście medialnymi.
@Tremade: Chyba ze dwa razy odnosiłem sie do reddita, polecam przeczytać. Twoje dwa pierwsze zarzuty oznaczają mniej więcej to samo i oba sa błędne, bo powodem mojego postu sa wyłącznie posty tej strony, niezależnie od ich ilości. A że jest ich duzo, to działa w tym przypadku na moja korzyść, a ogolnie na niekorzyść portalu zamieniającego sie w rynsztok. W drugim akapicie potwierdzasz swój dowód anegdotyczny i fałszywie implikujesz mi tezę,