Wpis z mikrobloga

Chociaż nie mieszkam juz jakiś czas w Polsce cieszy mnie fakt, ze u nas gorącym newsem jest to, ze kibole pobili Algierczyka czy #!$%@? menel groził murzynowi na ulicy. Wole takie wiadomości po stokroć bardziej niz takie jak z Francji czy innych nowoczesnych krajów. Cieszy mnie ze polskie społeczeństwo jest hermetyczne i nie pozwolą na takie rzeczy. U nas zanim taki terrorysta zdążyłby zorganizować jakikolwiek zamach to pewnie dostałby w #!$%@? gdzieś w bramie za kolor skory. Nie jestem rasista, faszysta, kibolem, narodowcem, ani tez lewakiem czy prawakiem. Jednak dobrze Polaków sie boja i maja nas za rasistów i ksenofobów.

#bekazlewactwa #niepopularnaopinia #francja #zamach
Klofta - Chociaż nie mieszkam juz jakiś czas w Polsce cieszy mnie fakt, ze u nas gorą...

źródło: comment_MqRyUQPCCorm8MFlgNZTFkC0nE1itRGR.jpg

Pobierz
  • 83
@Klofta: jeszcze nie bylo u nas sdm, wiec nie chwal dnia przed zachodem slonca.
Za to ze polskie spoleczenstwo jest hermetyczne i nie ma w nim zbyt wielu mniejszosci narodowycch trzeba podziekowac polskim komunista. Niestety prawica w Polsce ich nie lubi a powinna bo to komunisci stworzy obecne polskie spoleczenstwo. Gdyby w ruchu narodowym byliby jacys myslac to 11 listopada skladaliby wieniec pod pomnikiem polskich komunistów wlasnie.
@Dzbanek91: No i ta mentalność starych bab odstrasza terrorystów? No bo taki jest, zdaje się, przekaz tego posta. Że ta agresywna patologia jest tym mniejszym złem, które niejako chroni nas przed tym większym. Tylko nie wiem, na czym to miałoby właśnie polegać. Bo jeżeli coś nas chroni przed muzułmańską patologią to raczej inne względy niż nasza własna patola.