Wpis z mikrobloga

Chociaż nie mieszkam juz jakiś czas w Polsce cieszy mnie fakt, ze u nas gorącym newsem jest to, ze kibole pobili Algierczyka czy #!$%@? menel groził murzynowi na ulicy. Wole takie wiadomości po stokroć bardziej niz takie jak z Francji czy innych nowoczesnych krajów. Cieszy mnie ze polskie społeczeństwo jest hermetyczne i nie pozwolą na takie rzeczy. U nas zanim taki terrorysta zdążyłby zorganizować jakikolwiek zamach to pewnie dostałby w #!$%@? gdzieś w bramie za kolor skory. Nie jestem rasista, faszysta, kibolem, narodowcem, ani tez lewakiem czy prawakiem. Jednak dobrze Polaków sie boja i maja nas za rasistów i ksenofobów.

#bekazlewactwa #niepopularnaopinia #francja #zamach
Pobierz Klofta - Chociaż nie mieszkam juz jakiś czas w Polsce cieszy mnie fakt, ze u nas gorą...
źródło: comment_MqRyUQPCCorm8MFlgNZTFkC0nE1itRGR.jpg
  • 83
Cieszy mnie ze polskie społeczeństwo jest hermetyczne i nie pozwolą na takie rzeczy. U nas zanim taki terrorysta zdążyłby zorganizować jakikolwiek zamach to pewnie dostałby w #!$%@? gdzieś w bramie za kolor skory


@Klofta: Zawsze jak czytam takie teksty zastanawiam się, gdzie ich autorzy mają mózg. Pomijając już zasadność cieszenia się, że ktoś dostaje za kolor skóry, to ciekawy jestem najbardziej, skąd w Was taka pewność, że "nie pozwolą". Kto nie
@Klofta: chociaz w wielu sprawach mam lewicowe poglady (czyli po prostu inne niz korwin) to jesli cena za to, ze raz na pare miesiecy jakis #!$%@? nie zabierze ze soba do grobu kilkudziesieciu osob ma byc jakies paskudne graffiti na kebabie albo pobity hindus to jestem z tym ok.
@kw401: > cieszy mnie fakt, ze u nas gorącym newsem jest to, ze kibole pobili Algierczyka czy #!$%@? menel groził murzynowi na ulicy

Nie op nie jest rasistą ani ksenofobem op jest #!$%@?.
Naprawdę cieszyć się z faktu że w Polsce można dostać #!$%@? za kolor skóry.
Pewnie kiedy w Anglii Polacy byli wyzywani lub pobici op cieszył się jak małe dziecko co ?
@Klofta: No i mamy najbardziej mono etniczne społeczeństwo w Europie, o jak dobrze że jesteśmy (według lewaków) " zaściankowym, rasistowskim krajem gdzie kołtuńska prawica ubrana w brunatne koszule szykuje się do pogromów" , bardzo się z tego #!$%@? cieszę, cieszę się również z tego że jak idzie w Polsce kolorowy to obserwuje go kilkanaście par oczu analizując każdy jego ruch, on to też czuje na swoich plecach, to jest niekomfortowe, oni
Chociaż nie mieszkam juz jakiś czas w Polsce


@Klofta: To daj znać, jak ci tam gdzieś #!$%@?ą, IMIGRANCIE śmierdzący. Zrobimy z tego gorącego newsa, a ty będziesz się cieszył.
Nie jestem rasista, faszysta, kibolem, narodowcem,


@Klofta: Pozwól że ci przypomnę twoje własne słowa:

Po to są rasy zeby sie nie krzyżować. Jak nazwiesz psa który powstał w wyniku krzyżówki dwóch ras?