Wpis z mikrobloga

Kto wczoraj chcial sobie zrobic #kupautozmikro pojechal po #bmw

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-5-mega-cena-super-stan-zarejestrowany-w-pl-manual-okazja-CID5-IDgi70b.html#:3431ab33ea

No ja.
Kto ogladajac kilkadzisiat aut w tygodniu wypytal przez telefon "wlasciciela" o wszystko o co mozna.
No ja.

Przez telefon rokowalo. Wydawal sie byc gosc ogarniety. Ksiazki, kluczyki !!!111one
Mam 400 km w jedna strone, ale w sumie nie mam co robic. Cena ugadana, cos tam sie zarobi.
400km poszlo szybko, bo #lewymigacznonstop #mistrzlewegopasa .
2200 metrow do celu korek w uj , bo #woodstock . Stoje 2 godziny w korku, bo ludzie na #brudstock przyjechali.
Auta sie gotuja. Pomoz zepchnac golfa. Napraw w 10 minut waz w jakiejs starej bawarce.
W koncu dojechalismy na miejsce. Gruz nie auto. Obraz nedzy i rozpaczy. Handlarz a nie wlasciciel klamie w zywe oczy.
Z auta sie leje, kopci ma ze 500 tysiecy lekko. Bite, malowane, elementy poprzykrecane blachowkretami . Jakas ex-taxowka albo cos. Handlarz chce sprzedac za 18, ale i tak nie wezme bo bym klientowi w oczy nie spojrzal.
Mowie,ze jest debilem , zaczyna sie rzucac. #!$%@? mu jedyne kluczyki w zarosla i odjezdzam #likeaboss.

Droga powrotna na miekko. Radyjko, przpepisowo.
50km od domu rezerwa. Zjezdzasz na stacje. A tam 2 #motocykle #enduro na dunskich blachach. Spogladam z zazdroscia. I ruszam za nimi. Nawet niechce mi sie ich wyprzedzac tylko tak sobie w trojke jedziemy. Robi sie ciemno. Zczyna padac. Jada juz na stojaco rozgladajac sie po zadupiach jakie mijamy (droga powiatowa). Znam to uczucie, bo towarzyszlo mi wiele, wiele razy.

Wyprzedzam w srodku lasu. Zatrzymuje ich.
- Szukacie noclegu?
-yyyy.. no tak.
- to za mna!

Na miejscu prysznic, ogarnelismy transalpa troche, zamowiona pizze wciagneli w 3 sekundy, napilismy sie piwka, wodeczki i bylo pieknie. Sprzedalem kilka miejscowek w Bieszczadach, na Ukrainie i Rumunii. Maja jeszcze 1,5 tygodnia. Dokladnie tego co potrzeba na koniec #!$%@? dnia. ( )
Pojechali wlasnie na #oswiecim . Wiec jak ktos z okolic to na pewno beda szukac noclegu.

#czujedobrzeczlowiek #coolstory Dzis lekko #kac i ##!$%@? Ide z dziecmi na basen. ( ͡ ͜ʖ ͡)
bigger - Kto wczoraj chcial sobie zrobic #kupautozmikro pojechal po #bmw 

http://o...

źródło: comment_mIRWiQBSnQUYAaG09IgMk8kT96BZnJmb.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: MOge sie klocic z Toba dalej.( )

Oferty - #!$%@? odsiewam bez pudla w 9/10 przypadkach. Tu gosc mnie przerobil , bo bezczelnie mowil,ze jest wlascicielm i uzytkownikiem od 3 lat. Dopiero na miejscu sie okazalo,ze bezczelnie klamal. I nie wszyscy handlarze to *urwy. Bede stal przy swoim. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jamtojest: szczerze mowiąc, to po zdjęciach w ogóle trupa nie przypomina, więc jeśli przez telefon sprzedający wydał się ogarnięty, to gdzie tu małe szanse? Ot zwykłe ryzyko zawodowe.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Gdyby gosc powiedzial, ze jest handlarzem to bym nie pojechal. 10x mowil, ze jest prywtanym wlascicielem od 3 lat. Rejestracja regionem sie zgadzala. Foty zrobione na odpowierdol (typowe dla prywtanych).
Nie mam bolu dopy za 800km w plecy , bo to ryzyko wliczone w zabawe.

Ale jak mowisz,ze za 3-4k PLN na czysto w dobe bys nie pojechal 800km to podziwiam.
  • Odpowiedz
@bigger: Może i masz rację, ale mimo wszystko ryzyko duże. Co kto lubi, jak w tym siedzisz i poczułeś okazję to spoko ;)

Generalnie zgadzam się z Tobą, że nie wszyscy handlarze to #!$%@? i nie wszystkie okazje to przekręty. Sam parę razy skorzystałem.
  • Odpowiedz
@xspeditor: Wlasnie oto chodzi. Ty ogladasz na Allegro a ja kupuje. ( )
Widzisz subtelna roznice?

Moja propozycja ogledzin na miejscu mojej jest aktualna. Zobaczysz ja, pozniej przewioze Cie po okolicy gdzie obejrzysz kilkanascie innych. Ale to tylko hipotetyczna propozycja, bo bedziesz wolal dalej klawiszowac w internetach
  • Odpowiedz
@jamtojest: Dokladnie tak jest. Wbrew pozora mi taka sytuacja z niedowiarkami jest na reke, bo mniejsza konkurencja. Dziele sie tu okazjami jakimis jak mam chwle i kto chce na pewno skorzysta. Nikogo nie zmusze ani nie bede na sile namawial.

I zupelnie nie rusza mnie taki #!$%@? jak uprawia @xspeditor , bo normalnie bym nawet nie wdawal sie w dyskusje. Tylko,ze mam kaca i mi sie chce. (
  • Odpowiedz