Wpis z mikrobloga

Mirki,

Życie jest piękne.

Ważyłem 170 kg, ledwo już chodziłem, biegać nie mogłem zupełnie, każdy ruch powodował zalew potem.

2 miesiące siłowni i diety i spadłem poniżej 130kg przy 95kg lbm, już chodzenie nie sprawia problemu. Mogę biegać na bieżni.. A za każdym razem jak startuję to sprawia mi to tak głupią satysfakcje że nieświadomie się uśmiecham. Nawet nie wiecie jakie to cudowne uczucie gdy człowiek był więźniem własnego ciała a już nie jest.

To piękne się tak czuć pierwszy raz od wielu wielu lat. Już nie ograniczonym przez swoje ciało. Tak mało a tyle szczęścia.

Ćwiczcie Mirki, to tylko 5h max z 112h dostępnych w ciągu tygodnia a każdego dnia widząc siebie lepszym w lustrze będziecie odczuwać tak nie pojętą satysfakcje jakiej nie odczuwaliście nigdy. Warto!

A słucham tej muzyki w trakcie pisania tego także załączona.

#rottredukcja #odchudzanie #redukcja #silownia #fitness #chillstep
corpseRott - Mirki,

Życie jest piękne.

Ważyłem 170 kg, ledwo już chodziłem, bie...
  • 18
  • Odpowiedz
@chwesiu: Zaczynałem od 152,5, poprzednie -18kg osiągnąłem dzięki zmianie niektórych nawyków w 3 miesiące. Ze 170 kg nie mógłbym ćwiczyć na siłowni, niebezpieczne dla stawów. Faktycznie więc od kiedy chodzę na siłownie spaliłem 23 kg (i urosły mi mięśnie o 3kg) więc spaliłem 26kg tłuszczu.
  • Odpowiedz
@corpseRott: Witam w klubie ogarniętych grubasów:) U mnie zeszło 62kg (142kg --> 80kg) w 13 miesięcy na samej diecie. Teraz tylko musze regularnie trenować, trzymać sie tego co dobre a śmieci omijać z daleka.
  • Odpowiedz
@chwesiu: to jest możliwe jeśli ma się co spalać :) Prędkość zrzucania kg jest wprost proporcjonalna do wagi :) Jeśli warzysz 200kg to nawet 60kg zrzucisz.

Gruby organizm potrzebuje więcej energii , przez co szybciej spala kg ;) Ale do momentu 90-80kg. Wtedy robi się kryzys. Jak spalałeś 15kg w ciągu miesiąca, to przy 90kg spalasz 2kg w ciagu miecha
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: No u mnie to nie przejdzie bo przy 80kg miałbym -10% bf XD

Mój lean body mass to w tej chwili 95kg.

Niestety na fotki za wcześnie, ale spoko pod koniec roku wrzucę filmik z transformacją bo robię zdjęcia kontrolne co tydzień i jest materiał.
  • Odpowiedz