Wpis z mikrobloga

Pewnie po raz milionowy, ale w sumie ciekawa jestem. Póki co dla niebieskich ;)

#seks #logikaniebieskichpaskow #gownoankieta

Czy korzystałeś kiedyś z usług prostytutki (lub innych wariantów płatnego seksu)?

  • Tak, wiele razy 5.2% (208)
  • Tak, raz z ciekawości 3.9% (153)
  • Nie, ale chciałbym/zamierzam w przyszłości 18.6% (739)
  • Nie i nie chciałbym 49.6% (1966)
  • Sprawdzam / nie wiem / mam 10 lat 22.7% (899)

Oddanych głosów: 3965

  • 60
@chromatografia: Zależy kto czego szuka w seksie. Jeśli bliskości i dopełnienia miłości u dziwki nie znajdzie satysfakcji. Jeśli jednak szuka rżnięcia to jak najbardziej może się podobać.
Myślę, że będzie to tożsame z szybkim seksem dla kobiety. Dać obcemu na szybcika pewnie nie będzie satysfakcjonujące, ale z pewnością dostarczy emocji.
Drink, nawet kilka na imprezie czy kolacja to nie takie koszta jak dziwka


@SwiniaczXXX: Już dwa przeciętne drinki w lokalu (ok 50zł) to szybki numerek u dziwki.

No i wiadomo, tutaj zupełnie inny poziom relacji.

Nie neguję. Dlatego napisałem powyżej, że ważne kto czego w seksie szuka.

Dużo większa satysfakcja


Kwestia indywidualna zależna od oczekiwań.

często na jednym numerku się nie kończy.


U dziwki też( ͡° ͜ʖ ͡°
Tylko u dziewczyny z klubu nie musisz #!$%@?ć 50zł co spotkanie.


@SwiniaczXXX: Ale cały czas ta sama. Jeśli będziesz chciał inną to powtarzasz procedurę z drinkami.

Poza tym nie byłem jeszcze w klubie gdzie drink kosztuje 25zł... 12-18 tak ale nie 25 XD


Widocznie bywamy w innych miejscach. No to policz sobie 3 drinki jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie.

Wiesz- ja nie staram się pokazać wyższość chodzenia na dziwki nad normalnym
@chromatografia: pewnie gdybym był singlem to bym poszedł. Czy chciałbym? Raczej nie, ale mała atrakcyjność własna praktycznie przekreśla moje szanse na Tinderach czy w klubie w wyrywaniu kobiet na "jedną noc". Więc gdybym miał potrzebę to nie widzę przeszkód, ale wolałbym uniknąć.