Wpis z mikrobloga

@szakal555: U mojej ciotki jest to samo, sformatowałem kartę, zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i za dwa dni było to samo. I też LG. Instalowałem antywirusy i wszystkie pokazywały że nie ma zagrożeń. Jak to ogarniesz to daj znać.
@Gentlemanus: niestety jest to chyba nie do przeskoczenia.Tez przywracalem poprzednie ustawienia,a nadal to wraca.Telefon ma zrootowany i wszystko stalo sie jednego dnia. Jedyna opcja zeby miec jako tako spokoj to usunac wszystkie przegladarki na telefonie. Niestety po czasie zaczna pojawiac sie ,, gry,programy, dziwne spam informacje'' w info telefonu - tak gdzie masz powiadomienie o nowym sms czy naladowaniu baterii. Pogadam moze jeszcze z kims ale jest to nie do zrobienia
@szakal555: Też już się zastanawiam nad wymianą telefonu ale jaka gwarancja że nie będzie to samo. Na tym było dobrze jakieś 2 lata, mam wrażenie że popierniczyło się po wizycie gościa z serwisu neostrady bo coś z routerem przestawiał.
@szakal555: wydaje mi się że to wina routera ale nie siedzę na tyle w tym głęboko żeby wiedzieć czy na 100% to jest możliwe. Bo u kogoś też to wyskoczyło na tym wifi a u siebie w domu ta osoba ma normalnie.