Wpis z mikrobloga

#!$%@? ja #!$%@?. Siedzimy ze znajomymi na wakacjach, hotel jakich pełno (nie ma w swojej ofercie all inclusive), blisko do morza, ale że ostatnie 4 dni spędziliśmy na intensywnej objazdówce, więc dziś lenimy sie przy hotelowym basenie. Akurat trafiło, że wczoraj przyjechał nowy turnus pełen polaczków. Ale to takich typowych polaczków. Jak tylko się zakwaterowali, wyszli przed hotel z puszkami żubra i siedząc na schodach popijali przywiezione z Polski piwo. Chwile później poszli na plażę. Na kolacje glowa rodziny przyszedl w samych slipkach i tshircie, caly #!$%@? piaskiem i ofc pod wpływem. Dziś rano podczas śniadania zachowywali się jakby pierwszy raz na oczy widzieli jedzenie. Krzyczeli, zastawiali drogę innym gościom ( w hotelu jest masa ludzi z innych krajów) wpychali się, pakowali #!$%@? #!$%@? chleb do reklamówek BO #!$%@? GRAZYNA BEDZIE NA POZNIEJ BO TE POSILKI TUTAJ TO JA WIDZE ZE SLABE SOM HEHEHEHE. W sklepie obok hotelu naprawde zajebisty chleb kosztuje niecale 1 euro... Po sniadaniu od razu mamusia pobiegla z dzieciakami na basen. Ale nie po to żeby sie rozłożyć i poopalać. Podbiegla do leżaków, zdjęła dzieciakom czapki z głów i zrzuciła je na te #!$%@? leżaki krzycząc BOGUS ZAJEUAM NAM TE NAJLEPSZE LEZACZKIIIIII PRZY SAMYM WEJSCIU DO HOTELUUUUUU!!!111


Teraz w tamtej czesci basenu jest istna inba. Bogusław #!$%@? skacze do basenu "na główkę" na głębokości mniejszej niz 1,2m. Za każdym #!$%@? razem mu to nie wychodzi i słychać plaskacza tak glosnego jak trzask dupy Korwina po ostatnich wyborach. Caly czerwony na bebzolu wychodzi z wody, Grażyna spokojnie mówi mu żeby może przestał bo bedzie cierpiał a poza tym jest zakaz skoków
HURR ZAMKNIJ SIE NA WAKACJACH JESTEM DURR MOGE ROBIĆ CO CHCE BO PŁACE TO WYMAGAM.
A my sobie leżymy spokojnie, obserwujemy tych prostaków i wstyd nam, że mowimy tym samym językiem... I szkoda nam tych dzieci no pewnie wyrosną na takie samo januszostwo.

#wakacje #januszewypoczynku troche #boldupy i niestety #truestory
  • 31
@candys: w głównych kurortach to niestety standard

taka Chorwacja czy Hiszpania były znacznie 'piękniejsze' przez najazdami Januszów. To jaką oni robią siarę jak się #!$%@?ą [czyli tak max do 14 i potem po 1 w nocy drugie podejście] to #!$%@?...ehh

jak ktoś się w Chorwacji #!$%@? lub robi inbę, to możesz w ciemno obstawiać, że to Polak z Polakiem:)
@Alasthor to się nie ma co dziwić, ostatnio było mnóstwo ofert wakacyjnych za pół darmo na Zakynthos.
Najgorsze jest to, że później człowiek na starcie może dostać łatkę takiego janusza tylko dlatego, że jest Polakiem.
A o własnym komforcie to wolę nawet nie wspominać. Sam chciałbym we wrześniu polecieć na Zakynthos tylko znając moje szczęście, w tym okresie będzie pełno takiej patologii ze wsi...