Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jeśli mam trzech facetów w realu którzy zabiegają o moje względy to znaczy, że jestem ładna? Czy tak mają każde różowe? Dodam, że rzadko wychodzę z domu, nie jestem w ogóle typem imprezowym i trzech się przykleiło. Strach się bać co by było jakbym była bardziej otwartą i flirciarską wersją siebie. A może oni mają niskie wymagania? :( Jak to jest mirki? Bo ja w ogóle nie wierzę w to, że mogę być atrakcyjna, zawsze myśle, że to dlatego, że inne tych facetów nie chcą, albo, ze to notoryczni podrywacze. W przypadku jednego z nich mam takie podejrzenia. Skąd mam wiedzieć, że facet rzeczywiście chce MNIE a nie po prostu kogoś chętnego? :( #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania:

Skąd mam wiedzieć, że facet rzeczywiście chce MNIE a nie po prostu kogoś chętnego?


Jakby cię nie chciał to by cię nie podrywał, proste. Znają cię zapewne tak dobrze jak ty ich, przecież nie czytają w myślach. Nie proponują ci małżeństwa tylko chcą nawiązać bliższy kontakt w celu lepszego poznania. To jakiego typu znajomości chcą dowiesz się dopiero w trakcie. To że okaże się że chce seksu nie oznacza że
Anon: Wbrew mainstreamowemu #!$%@? to kobiety mają większe wymagania co do wyglądu drugiej połówki niż faceci. To, że wiele ładnych kobiet wiąże się z brzydalami to nic dziwnego, oni mają za zadanie przynosić jej hajs do domu; od dawania orgazmów jest instruktor na siłce czy też inny dynamiczny brodacz.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
Anon: @SamGamgee: no niekoniecznie. Mnie olewaja wszystkie więc pewnie jestem brzydki jak gowno. Czasem jakaś zawiesi na mnie oko w galerii czy na ulicy ale pewnie dlatego że się zastanawia jak można być takim brzydalem.
Z kolei w liceum i na studiach było parę dziewczyn które same się o mnie starały. Były ładne a ja stuleja się wystraszylem bo weszylem spisek.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na