Wpis z mikrobloga

Przyjdzie niedlugo czas pozegnac sie z #bordo. Po 1.5 roku.

Po prostu mi sie nie chce. Jak widze poziom glownej, to co na nia wchodzi i to co gnije w wykopalisku to sie po prostu nie chce. Komentowanie pod plusy to tez nie zadanie dla mnie :/ Teraz juz rozumiem dlaczego tyle osob narzeka na spadajacy poziom portalu. Przejrzalem na oczy mozna by rzec. Smutne ale prawdziwe. Nie wiem jak @WuDwaKa to robi, ze mu sie nadal chce. Naprawde nie wiem.

Wiem, wiem... #wykopsiriusbiznes ale bordo mi pasuje, szczegolnie do koloru skarpetek.

Inna rzecza jest to, ze na wykop nie mam czasu. Historie, historyjki i spostrzezenia tkwia w #czarnynotatnik Czasu nie mam dlatego, ze jak ktos zaraz wypali, jestem polakiem robakiem i wale 60h tygodniowo na emigracja. Ja mam po prostu zycie. Ciesze sie z niego i w koncu po zdjeciu stresu z mojej glowy, mam mniej zmartwien. Spaceruje, spedzam wiecej czasu z zona, czasami gotuje, czytam... ba nawet wzialem sobie wykopowa rade: "Wyjdz do ludzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam kazdemu.

Dlatego tak malo dzieje sie tez ostatnio pod #postmanstories Mimo, ze mam o czym pisac, to troche szkoda mi poswiecac dwie, trzy godziny aby spisac historie, aby ja choc troche "dopiescic". Aby bylo jasne, niegdzie sie nie wybieram, konta nie usuwam ( ), ale historie beda pojawialy sie rzadziej.

Kiedys mi znajomy powoedzial, ze pisze bo jestem zestresowany, nieszczesliwy i jak to sie zmieni to i nie bedzie ci sie chcialo pisac... Cos w tym jest, bo pierwszy raz od wielu lat moge powiedziec, ze jestem szczesliwy.

Sam bym na to nie wpadl jeszcze pol roku temu. Jedna decyzja i wszystko zmienia sie o 180 stopni.


Milego dnia

#oswiadczeniezdupy
  • 47
@Old_Postman: zawsze się śmieszkowało, że główna to rak. obecnie jednak to dno dna, ale cały wykop zszedł poniżej jakiegokolwiek poziomu, niestety. też mi się już nie chce być bordo i wykopywać znalezisk dla michaua

to ja dla odmiany dodam, że mam czystą czarną listę, żadnego tagu, żadnego użytkownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zolwixx: najlepszy styl mirkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale że
@Old_Postman: polecam ten styl życia. Niestety przez źle tagujących gałganów nie da się odfiltrować całego szlamu, przez co już kilka razy zastanawiałem się nad zbanowaniem #polska i #europa. Czasem mam wrażenie że lepiej by działała biała lista i wszystko blokowane domyślnie, bo mimo tych ograniczeń na głównej mózg mi momentami zdrowo raczeje.
G.....o - @Old_Postman: polecam ten styl życia. Niestety przez źle tagujących gałganó...

źródło: comment_5w76jKrnjuJFQZ6g637gLCmHvO5JX3bb.jpg

Pobierz
@Old_Postman: potwierdzam, śmieszna sprawa. A było to tak.
@mandrake13 napisał pod jednym z twoich wpisów, że WOW, #stokopert i fajnie i props dla nadawcy. A ja zaśmieszkowałem i wysłałem mu anonimowego maila jako nadawca, że dzięki za docenienie. A ten skubaniec rozgryzł mnie w parę maili, rozpracował kim jestem. I tak wymienialiśmy z pół roku maile, aż w końcu trafiliśmy w Krakowie na jakieś piwo wspólnie a potem i na Krakowskie