Wpis z mikrobloga

Przyjdzie niedlugo czas pozegnac sie z #bordo. Po 1.5 roku.

Po prostu mi sie nie chce. Jak widze poziom glownej, to co na nia wchodzi i to co gnije w wykopalisku to sie po prostu nie chce. Komentowanie pod plusy to tez nie zadanie dla mnie :/ Teraz juz rozumiem dlaczego tyle osob narzeka na spadajacy poziom portalu. Przejrzalem na oczy mozna by rzec. Smutne ale prawdziwe. Nie wiem jak @WuDwaKa to robi, ze mu sie nadal chce. Naprawde nie wiem.

Wiem, wiem... #wykopsiriusbiznes ale bordo mi pasuje, szczegolnie do koloru skarpetek.

Inna rzecza jest to, ze na wykop nie mam czasu. Historie, historyjki i spostrzezenia tkwia w #czarnynotatnik Czasu nie mam dlatego, ze jak ktos zaraz wypali, jestem polakiem robakiem i wale 60h tygodniowo na emigracja. Ja mam po prostu zycie. Ciesze sie z niego i w koncu po zdjeciu stresu z mojej glowy, mam mniej zmartwien. Spaceruje, spedzam wiecej czasu z zona, czasami gotuje, czytam... ba nawet wzialem sobie wykopowa rade: "Wyjdz do ludzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam kazdemu.

Dlatego tak malo dzieje sie tez ostatnio pod #postmanstories Mimo, ze mam o czym pisac, to troche szkoda mi poswiecac dwie, trzy godziny aby spisac historie, aby ja choc troche "dopiescic". Aby bylo jasne, niegdzie sie nie wybieram, konta nie usuwam ( ), ale historie beda pojawialy sie rzadziej.

Kiedys mi znajomy powoedzial, ze pisze bo jestem zestresowany, nieszczesliwy i jak to sie zmieni to i nie bedzie ci sie chcialo pisac... Cos w tym jest, bo pierwszy raz od wielu lat moge powiedziec, ze jestem szczesliwy.

Sam bym na to nie wpadl jeszcze pol roku temu. Jedna decyzja i wszystko zmienia sie o 180 stopni.


Milego dnia

#oswiadczeniezdupy
  • 47
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Jakoś mimo, że człowiek pracuje ciężko za granicą to odpoczywa, myślę że to przez to, ze ma godnie zapłacone, no i nie ma problemów "z dupy", a takich tutaj na pęczki. Powodzenia, niech wolność będzie z Tobą.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: przecież @WuDwaKa jest jedną z osób przyczyniających się do upadku tego portalu. Wrzuca bardzo dużo niskiej jakości treści na zasadzie "byle dużo, byle szybko". Lepiej byłoby mieć 50% znalezisk mniej - bez tej bezwartościowej papki - ale @WuDwaKa walczy o pozycję w rankingu, więc chce naklepać tyle ile się da znalezisk.

Chociaż to co on przekleja z reddita jest i tak milion razy lepsze niż ten polityczny spam prawaków wykopowywany
  • Odpowiedz
Cos w tym jest, bo pierwszy raz od wielu lat moge powiedziec, ze jestem szczesliwy.


@Old_Postman: i to jest najważniejsze cumplu

A co do spadającego poziomu mirkobloga to sie zgodze, to co trafia nieraz na główną to szkoda gadać...
  • Odpowiedz
@fledgeling: gdyby durakom z @wykop zalezalo na dobrej jakosci znalezisk to by wprowadzili limit 2-3 dziennie/tygodniowo i zamiast zrec wegiel zorganizowali normalna moderacje dzialajaca zgodnie z prawem i wlasnym regulaminem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale tego nie zrobia bo stali sie kolejnym onetokwejkiem i maja na wszystko #!$%@? totalnie - ich portal ich sprawa. wiec ich tez trzeba troche osrywac - gdybym dostal kiedys bana to na
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Dla mnie idea tego portalu się totalnie wypaczyła. Rzekomo ma być agregatem ciekawych treści podzielonych na kategorie, ale ciężko znaleźć coś wartościowego z uwagi na nonszalancję użytkowników u używaniu tagów.

Najgorsze jednak jest to co napisałeś - portal opanowany przez apologetów opcji politycznych, wieczne durne przepychanki między lewactwem a prawactwem - schematyzacja postaw i upraszczanie rzeczywistości trwa w najlepsze. Czasami mam wrażenie, że ludzie tutaj tak przesiąkają specyficznym postrzeganiem świata
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Nie sposób pisać gdy jest się smutnym, #!$%@? lub przeszczęśliwym, sztuką jest wprowadzać się w ten stan kiedy wszystko spokojnie płynie - słowa od nauczyciela, który pomagał mi szlifować moje pierwsze teksty pisane w liceum. Tak, to prwada, coś w tym jest..

Dobrze słyszeć, że podjęta decyzja okazała się szczęśliwą, powodzenia dalej. :)
  • Odpowiedz
@Icheb82: Paradoksalnie najgorsze jest to że są tu nadal ludzie wyszukujący ciekawe treści i dzielące się nimi. Gdybym tak z dnia na dzień chciał usunąć konto to miałbym wrażenie że coś mnie omija - mimo że pewnie nie jestem w stanie przerobić tych wszystkich spoko treści i tak.
Z tym brakiem kontaktu z rzeczywistością to utrafiłeś, chociaż tutaj na przestrzeni czasu zmienił się tylko główny gracz. Wcześniej byli to kuce podgrzewający
  • Odpowiedz