Wpis z mikrobloga

Mircy, dwa lata temu straciłam kogoś bliskiego. Od tamtej pory praktycznie nie słucham ulubionej muzyki, bo każda piosenka kojarzy mi się z nim i z tym jak przerzucalismy się świetnymi kawałkami. Dzisiaj odpalilam stara playliste na spotify i dopadly mnie straszne feelsy. (,) Potrzebuje przytulasa. #feels #facecitoswinie

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sillygiraffe: Widzisz na swoich przykładach mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że przyjaź damsko-męska nie istnieje. To jest mit. takie przyjaźnie zamieniają się w związki bez fizyczności, a jedna strona zaczyna czuć coś więcej i bardzo często Ci "przyjaciele" nie zdają sobie z tego sprawy aż do momentu, w którym ktoś jest w związku, albo znika z życia.

W Twoim przypadku, to uczucie jest ładnie rozmyte, bo byliście w związkach i
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: trzymałaś gościa we friendzone i masz feelsy, że znalazł sobie inną? Tak to wygląda, niestety. @patrykgit ma rację, prędzej czy później ktoś czegoś zachce. Po tobie to widać 2 lata po fakcie.
  • Odpowiedz
@sillygiraffe: @marcindlug: @ZyciowaPrawda: @patrykgit: Jak to przyjaźń damsko-męska nie isnieje? Dawno, dawno temu byłam w pewnym związku, ja zerwałam, on nie był z tego powodu zbyt szczęśliwy, ale cały czas utrzymywaliśmy kontakt. Po jakimś czasie on sobie kogoś znalazł, wtedy się zrobiło ok. W tej chwili jest szczęśliwie żonaty, ja niczego od niego nie chcę i nadal utrzymujemy kontakt.

@sillygiraffe: Wiem co
  • Odpowiedz