Wpis z mikrobloga

@hoszin: jakie stare? w trybie zgodności musi działać. coś o systemach wiem, bo instalowałam ich sporo (jeden szwagier chciał ze mnie zrobić programistkę) i na W10 nie będzie działać SuperMario i nie mam pomysłu co jeszcze. chyba z niczym nie miałam problemów. może jakieś wtyczki do przeglądarki? może, ale photoshop cc mi działa, wszystko co mi potrzebne działa.
@sissel00: jak będzie ok 15 trochę więcej wolnego bo część zakładu ma postojowe to sprawdzę, co do programów to raczej pracuję na CorelDraw X3 i informatyk zakładowy u siebie na win10 nie mógł zainstalować.
@polanny: teraz jest zmienione pod czytanie tekstu tak że biały lekko żółty wychodzi i jakoś tak nie męczy, jeden na kawę/herbatę drugi na wodę, zresztą w pracy tego pełno to mogę sobie brać, ale nie do domu.
@hoszin: zgoda, raczej nie będzie działać nawet w trybie zgodności, bo to taki staroć, że aż żal. warto X7? jestem przyzwyczajony do PS. Dawniej próbowałem Corela, ale zawsze bardziej mi podchodził PS.
@hoszin: fotografika, a może bardziej fotografia. odkładałam pieniądze, miałam do wyboru zakup monitora jakiego bym nie chciała, to postanowiłam kupić coś innego i dziś żałuję, bo zostałam z laptopem. da się robić, ale odwzorowanie barw jest tragiczne. jeszcze fluxa mam włączonego, rewelacja.