Wpis z mikrobloga

Mama dzwoni we łzach, bo babcia, którą opiekowała się na zadupiu ponad 10 lat spędziła u niej tydzień, w tym czasie mama kupiła jej ciuchy, ogarnęła ją itp, a potem, po wizycie babcia w podzięce powiedziała jej, że jest "#!$%@? warta". Dlaczego?
Mama już tam nie mieszka, obecnie jest tam dwóch jej braci, którzy rozstali się z żonami i nie mieli dokąd iść, więc postanowili zająć się babcią ze względu na mieszkanie.
Mama płaci rachunki, wysyła cioci pieniądze na jedzenie dla babci, pożycza im pieniądze jak braknie. Babcia ma jakieś tam zobowiązania finansowe obecnie, więc zażądała od mamy, żeby wysyłała 200 zł więcej. Mama wie, że do babci przychodzi jej siostra i te pieniądze idą na wino, driny i inne tego typu rzeczy, więc odmówiła.
Dodam, ze mama jeździła 100 km, co weekend, żeby posprzątać babci w mieszkaniu.

#!$%@?, aż mną targa. Całe życie babcia była wredną #!$%@?ą. Wyżywała się na mnie i siostrze. Teraz dodatkowo siadła na mamę.
Mama poświęciła dla niej wiele lat życia i co ma w podzięce? Gówno za przeproszeniem.
Piszę nieskładnie, bo jestem cała w nerwach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale

Z rodziną najlepiej na zdjęciach, albo nawet i tyle nie.
  • 23
@Fako: ja już jej powiedziałam, że ma pięcioro rodzeństwa na miejscu a co weekend jak jakaś służąca tam jeździ i jeszcze wysł#!$%@? tych przykrości po wszystkim.
Stwierdziła, że będzie wysyłać to 200 zł, ale przestanie tam jeździć.
Wolałabym, żeby nie jeździła, nie wysyłała, żeby nic nie robiła, bo to nie tylko jej matka, a tylko ją tak upokarza, mimo, że mama całe życie była dla niej dobra.
@Lim3: To już niech lepiej odkłada te złotówki na wnuczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie powinna odciąć się na jakiś czas, może komuś przemówi to do rozsądku
@Fako: @Afterglow: @soft1house: będę ją gorąco namawiać, żeby się tam nie pokazywała, bo za każdym razem słucha od swoich braci równie przyjemnych tekstów. A to za mało babci wysyła, następnym razem za mało papierosów jej kupiła, a to za rzadko jej sprząta. Ciśnienie mi skacze na samą myśl.

@raz-dwa-trzyy: @jesse__pinkman: szczególnie, że moja mama zawsze była zbyt dobra. Jest osobą wrażliwą, bardzo się przejmuje. Jestem pewna, że
@Lim3: spróbuj z nią pogadać o czymś zupełnie innym, może choć na chwile przestanie myślec o babci i odpocznie, uspokoi myśli. Najlepiej zapytaj ją o rade na jakis temat, skupi sie na Twoim problemie, jak to Mama :)