Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z chłopakiem w związku około 2 lat, od kilku miesięcy jesteśmy zaręczeni. Do niedawna byliśmy szczęśliwą, kochającą się parą, jednak problemy zaczęły się mniej więcej pół roku temu. Powód? Moja przeszłość.

Przed obecnym chłopakiem byłam w łóżku z 15-ma facetami. Jestem lvl 28, rozpoczęłam pożycie mając 19 lat, jedni ze stulejarskim zapałem wyzwą mnie od dziwki, inni może będą bardziej wyrozumiali. W każdym razie nigdy nikogo nie zdradziłam, nie spałam z zajętym/żonatym facetem (przynajmniej o tym nie wiem) i nie mam sobie po prostu nic do zarzucenia. Tak się składało, że nigdy wcześniej nie poznałam faceta, z którym chciałam naprawdę być i związki kończyły się po kilku miesiącach.
Gdy poznaliśmy się z moim niebieskim praktycznie na drugim czy trzecim spotkaniu rozmawialiśmy na te tematy, ja mu powiedziałam o swojej „historii”, on o swojej (notabene dużo bogatszej). Nikt nikogo nie oceniał, zaakceptowaliśmy się, a z krótkim czasem pokochaliśmy i zaczęliśmy ze sobą być. Jednak z czasem zaczął mnie dopytywać o kolejnych partnerów, o szczegóły kolejnych związków, wyrażając przy tym swoją dezaprobatę. Ciągle mam jakieś sceny zazdrości (mimo że nawet w najmniejszym stopniu nie daję ku temu powodów). Mój niebieski żyje w przeświadczeniu, że skoro miałam wielu partnerów i lubię sex, to na pewno go zdradzę albo – co najbardziej mnie boli – już to zrobiłam. Sprawdza mi też od jakiegoś czasu FB i komórkę – mimo że o tym wiem i jest mi strasznie przykro, to nic nie mówię, żeby nie pomyślał że coś ukrywam.

Nie rozumiem skąd w nim ta zmiana, nie dałam mu ani razu powodów do takiego myślenia, a skoro na początku w ogóle mu moje „doświadczenie” nie przeszkadzało (naprawdę wiele rozmów na ten temat) to czemu nagle teraz?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 76
@AnonimoweMirkoWyznania: Na początku związku, jak jeszcze nosił różowe okulary zauroczenia to mu to nie przeszkadzało. Teraz jak faza zachwytu przeszła to zaczał sobie nakręcać wizję Twojej zdrady. Być może ma niskie poczucie własnej wartości. Ma jakieś zainteresowania? Czy żeruje na Tobie całymi dniami? Jeśli nie ma swojego życia i jesteś mu niezbędna do istnienia to będzie chorobliwie zazdrosny i sam będzie szukał wad tam gdzie ich nie ma, po to aby
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli sam nie lepszy, i oboje to zaakceptowaliście, to dzika akcja
niestety, ale często bywa tak, że nagle zazdrość i podejrzenia budzą się u tych, co sami mają coś za uszami :/
weź to pod uwagę, i pogadaj z typem, tak niezdrowo być nie może, niech się gościu ogarnie

EDIT: Btw, do wszystkich komentujących: a co za różnica, czy zarzutka, czy nie, czy to dobrze, czy źle, że OPka miała