Wpis z mikrobloga

Czy #pokemongo to gra, która będzie w stanie utrzymać graczy dłużej niż na kilka tygodni? Szczerze wątpię, niestety spełniły się moje obawy - ta gra to Ingrees w skórce Pokemonów, a w sumie nie brakuje tej grze dużo, żeby była globalnymi pokemonami. Wystarczyło no chociażby wprowadzić normalne walki z dzikimi pokemonami, a nie jakąś minigierkę w rzucanie pokeballa w nos... Z tego co czytam od was też nie da się rywalizować 1vs1 z tego co czytam ten tag, a przecież to była funkcja zapowiadana w trailerze. Nie wiem, lipa jeśli to tylko zbieranie poków poprzez łażenie po mieście, ja bym chciał tako walkę, WILD RATTATA APPEARED I MUSISZ GO #!$%@?Ć TACKLEM :_:
No nic, jest tak 6/10 ;/
#pokemon #gry
  • 10
@Reeposter: Zauważ, że gra została wypuszczona dopiero na rynek Australia i Nowa Zelandia. Zakładam, że powoli będą dodawać kolejne usprawnienia w ramach aplikacji. Póki co mamy wersję 0.29, do 1.0 jeszcze daleka droga.
@Reeposter bez sensu, co 5min musialbys sie zatrzymywac i walczyc cholera wie ile czasu. W ten sposob jest to bardziej plynne i mozna to spokojnie robic w ruchu
W ten sposob jest to bardziej plynne i mozna to spokojnie robic w ruchu


@Zevs: @Zevs: To akurat jest jakiś argument. Nie mniej brakuje tego...
Żeby chociaż inni trenerzy byli i dało się walczyć/wymieniać.