Wpis z mikrobloga

@wakam: Garmin daje ci więcej informacji z zegarka. Prędkość pozioma, czas kontraktu z podłożem itp. Jak kocham tego Suunto to niestety zegarek poprzedniej generacji. Jeśli pływasz to Suuto mierzy tętno pod woda i możesz go uczyć stylów pływania.
@wakam: Mam Ambita3 Peak. Prawda jest taka ze sprzęt jest super i nie ma co narzekać. Niestety po jakimś czasie zaczyna sie przewracać w dupie i człowiek chce więcej Garmin mocno mnie przyciąga wyświetlaczem (którego mi nie potrzeba), wbudowanym HRM (który jest mniej dokładny i nie działa pod woda). Jedyna funkcja której brak to dodatkowe info o biegu o których pisałem wczesniej. W cenie A3 Sport niczego innego nie polecę: Garminy
@dark_viper: tak jak pisałem na początku chciałbym używać głownie podczas jazdy na rowerze. Tutaj widze jest opcja planowania map- jak to działa w realu ? Dodatkowo zaczynam przygodę ze spinningiem wiec pas sie sprzyda do pomiaru tętna. Wiem, ze można rownież dzieki apka z movescount wrzucać treningi takie jakie nas interesują- np interwały