Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o radę.
10 miesięcy temu pozbawiono mnie roweru o czym pisałem tego samego smutnego dnia.
http://www.wykop.pl/wpis/14214995/wlasnie-wrocilem-z-komendy-okolo-15-30-zostawilem-/
Plusem sytuacji jest to że gościa złapali i nawet kiedyś może zobaczę kasę za ten rower.
Ale doszedłem do wniosku, że tyle nie wytrzymam odłożyłem trochę i chcę kupić coś nowego (wiem, że okres mocno średni i jesienią da radę taniej ale już jednak wolę kupić trochę drożej i jeździć).
Pomyślałem poprzeglądałem i wybrałem coś takiego:
http://unibike.pl/vipergts.html
Pierwsze pytanie czy w tej cenie dostanę w kraju coś lepszego/porównywalnego?
Drugie o rozmiar mam 178cm wzrostu, noga 87cm. Dzisiaj byłem ten rower obejrzeć i miałem się okazję przejechać na 19" wydaje mi się że 21" będzie za duża i takie też było zdanie sprzedawcy ale na wszelki wypadek zapytam i was.
Trzecie pytanie to kwestia ceny bardziej chyba dla zasady je zadam ale jednak ;). Są 2 opcje 5% zniżki na goły rower lub 7% przy zastrzeżeniu kupienia wtedy osprzetu razem z rowerem w tej kwocie. Czy realne jest uzyskanie lepszej ceny we Wrocławiu (2499zł bez zniżek)?
#rower #rowerowywroclaw #pytanie #wroclaw
  • 7
Dzisiaj byłem ten rower obejrzeć i miałem się okazję przejechać na 19" wydaje mi się że 21" będzie za duża i takie też było zdanie sprzedawcy ale na wszelki wypadek zapytam i was


@Asd7: mam podobny wzrost, jeżdzę na unibike flite 19'', jest OK
przy zastrzeżeniu kupienia wtedy osprzetu razem z rowerem w tej kwocie.


@Asd7: Rower bez osprzętu to rama. Sprzedawca sprzedając osprzęt oddzielnie chce cię oszukać. Ceny katalogowe są za rower z osprzętem.
mam podobny wzrost, jeżdzę na unibike flite 19'', jest OK


@Asd7 @Duze_piwo: xD
Ale wiesz, ze dlugosc nogi jest niekoniecznie proporcjonalna do wzrostu, ostatnio widzialem goscia na 29erze o wzroście 185cm, który miał ramę 23" i była dobra.
Po drugie Unibike na swojej stronie długość podsiodłówki mierzy CT a nie CC (co jest głupie), więc 21" mogłaby być dobra (bo tak na prawdę będzie to 19", albo 20"), większe znaczenie w
ostatnio widzialem goscia na 29erze, który miał ramę 23" i była dobra.


@Golomp: i niby o czym to ma świadczyć?

Po drugie ... więc 21" mogłaby być dobra


dlatego, napisałem, że dla mnie dobra jest 19''