Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #boldupy #oswiadczenie
Wku*wia mnie niesamowicie mizoginia i idealizowanie płci męskiej na tym portalu. Ręce mi opadają jak czytam te wasze wpisy i komentarze.
1.
*Facet chce jechać za granice na staż, bo to jego szansa życiowa, dziewczyna nie chce go puścić bo jest zazdrosna-zostaw ją, egoistka jedna,nie zależy jej na twoim szczęściu, a tak w ogóle to ma bolca na boku.
*Kobieta chce wyjechać za granice na staż, a chłopak jej nie chce puścić-zostaw ją, zachciało jej sie wycieczek zagranicznych, co źle jej tutaj? Na pewno szuka bolca na boku.
2.
*Facet pisze, ze nie podoba mu się jego dziewczyna bo sie zaniedbała i ma ochote na inną-zostaw ją, niech sie weźmie za siebie, co ona sobie myśli? Idź do innej, nie miej wyrzutów, sama jest sobie winna.
*Kobieta pisze, ze jej facet jest zaniedbany i ma ochote na innego-daj mu spokój ty głupia idiotko, masz dobrego chłopaka to zachciało ci się łobuza, co łobuz kocha mocniej? Wszystkie jesteście takie same !!!one11

I milion tego typu sytuacji. A na dodatek cały czas piszecie jakie to kobiety złe, rozwody tylko z ich winy, bo przecież męzczyźni tacy świeci tacy niewinni XDDD Nawet nie bede mówiła, ze nie znam żadnego rozwodu z winy kobiety, a głowne przyczyny w moim otoczeniu to zdrada faceta, bo miał kryzys wieku i poszedł do obcej baby. Jakieś tam scierwo dodało ostatnio posta, że rozwody teraz bo emancypacja kobiet, a kiedyś kobiety siedziały w domu i były cały czas wierne, a mężczyźni nie musieli sie martwić, ze odejdą i zabiorą im dzieci. Fajnie, tylko czego nie mówisz, ze taki facet w domu miał kure od gotowania i sprzątania, a sam latał na prawo i lewo i zdradzał ją po kolei. Ale o tym juz nie mówi bo po co. Kiedys kobieta nawet jak wiedziała, ze maz ja zdradza to nie brała rozwodu bo co ludzie powiedzo, bo dzieci itd.a on sobie mógł używac do woli. Przestańcie sie tak wybielac, bo tez świeci nie jesteście.

PS. Nie mówie, ze kobiety są święte bo nie są, ale wy też nie. Ludzie są różnim, wszystko zależy od sytuacji. A na tym portalu wyrok zawsze jest jeden-wina kobiety i koniec kropka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 56
@pollyanna:

mój związek właśnie się rozpadł z powodu zdrady partnera, a związek mojej przyjaciółki z powodu jej zdrady. obstawiam, że to się rozkłada jakoś w miarę równo.


Nie wiem jak ze zdradami. Jedna z płci może przecież zdradzać więcej, ale być znacznie lepsza w ukrywaniu zdrad. Dlatego bardzo ciężko to zmierzyć.

Można natomiast łatwo zmierzyć, kto częściej wnosi o rozwód, kto na nim lepiej korzysta finansowo czy kto częściej dostaje dzieci.