Wpis z mikrobloga

Przed chwilą przyszedł kurier z takim oto zestawem, niestety pewien sklep internetowy każe mi czekać do jutra wieczór na ładowarkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) (cebula nakazała zaoszczędzić 20pln zamiast wziąć z jednego sklepu cały zestaw).

Zwykły 3DSXL w promocji z Zeldą - stwierdziłem, że skoro wcześniej nie miałem DSa, to nie ma sensu brać N3DS dla tych kilku gier i dodatkowego kontrolera, skoro i tak mam do ogrania 8923849238 innych. Pierwsze na co zwróciłem uwagę przy otwarciu konsolki to to, że jakoś dziwacznie przy tej czynności wydaje trzask. Przejdzie to? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym "krzyżak" jest jakiś luźny. Co nie zmienia faktu, że jestem ogromnie zajarany. :D Powoli kształtuję listę gier do kupienia, na czele z Mario/Monster Hunter/Fire Emblem.

Co powinienem wiedzieć? Przy okazji, wita się zielonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#3ds #nintendo #gry #pokemon
Pobierz Shinek - Przed chwilą przyszedł kurier z takim oto zestawem, niestety pewien sklep in...
źródło: comment_gbnGRs8iY0mIMG4ajEeyvtFc04qLirL0.jpg
  • 28
@vegaushp: @Shinek: ten trzask to chyba raczej normalna sprawa, mam premierowego o3ds w małej wersji i nadal radosnie strzela jak nowy - to chyba po prostu taka budowa zawiasów, ze 'blokują' sie delikatnie po otwarciu, zeby nie latało to luźno
@B_P_R_D: Zajebioza ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę że masz pokemony X - zastanawiałem się, które wziąć - odstraszył mnie rzekomy poziom trudności właśnie X/Y. Jak to z nim jest?