Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy związek z dziewczyną z pracy to dobry pomysł? Wiem, że istnieje poważna teoria, że tam gdzie pracujesz mieczem się nie wojuje. Z koleżanką z pracy jesteśmy coraz bliżej siebie, dogadujemy się bardzo dobrze, widzę jej zaangażowanie, mi również się ona podoba, pocałunki, seks, mnóstwo czasu spędzonego razem. Czuję, że zbliżamy się do tego momentu kiedy oboje zdecydujemy czy mamy być razem, bo z jej strony wyczuwam parcie na związek. Jednak w głowie zapala mi się mała żaróweczka odnośnie tego, że razem pracujemy. Nie wiem jakby to miało wyglądać w pracy, okazywanie sobie uczucia i stosunek innych współpracowników do tej sytuacji. W tych czasach ludzie to są chamy i potrafią podkładać kłody (np. plotki rozpowiadać i wymyślać historie, aby wzbudzić chociażby zazdrość w drugiej osobie). Ktoś z Was jest w takim związku z osobą z tej samej pracy? Albo zna przykłady takich związków? Czy zmieniło się Wasze życie w pracy, gdy wyszło na jaw, że jesteście w związku z współpracownikiem? Z miłą chęcią wysłucham wszystkich opinii i rad na ten temat.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #praca #pracbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
Anon: Śpicie ze sobą, a ty się zastanawiasz, czy wchodzić w związek bo może się atmosfera popsuje? Nie chcę cię martwić, ale jak w tym momencie ją olejesz, to i tak będzie dupna bo dziewczyna uzna, że się nią zabawiłeś i tyle. Poza tym spokojnie można utrzymać związek w tajemnicy, nie musicie się całować na oczach wszystkich, okazywać sobie uczuć. Rezygnowanie z potencjalnie fajnego związku bo strach co ludzie powiedzą jest