Wpis z mikrobloga

Mirunki moje drogie mam pytanie i o pomoc proszę! Czy w Polsce można legalnie spędzić noc w samochodzie ? Mam auto wielkie jak szafa, a po ostatnim podtopieniu pola namiotowego w Chałupach (brak odpływów, ogólnie pole słabe) nie mam ochoty się topić i jeszcze bulić jak za zboże. Zatem, czy jak sobie zaparkuję w miejscu dozwolonym, rozłożę na tyłach auta materac (VW Sharan here), wyłącze silnik, zgaszę światło i powiem ładnie dobranoc, to jest szansa na mandat, czy nie ??? #camping #prawo #cebuladeals
  • 33
@BrodatyBronek: Sharan to 'drugie auto w rodzinie' 1999, 1.9 Tdi (Comfortline). Ja mam go 3 lata i powiem Ci, ze mnie nigdy to auto nie zawiodło a zrobiłam nim 80 tys, bo używane stricte turystycznie (Europa wzdłuż i wszerz). Czy jestem zadowolona ? Zajebiscie! Auto oszczędne, a przy tym ma swoją moc. Niesamowicie pojemne !!! Opcja 7 osób, opcja 5 osób plus wieeelki bagażnik, opcja spania 2 osób na luzaku i
@vanda_el: Popatrz też na Chevroleta Astro i GMC Safari. To jeszcze lvl wyżej, salonki genialne na wyprawy i w LPG bezawaryjnie i tanio. Tylna kanapa rozkładana elektrycznie w łóżko, obracane fotele kapitańskie i łyka się kilometry bez żadnego zmęczenia. Warto chociaż raz takiego amerykańca obejrzeć.