Wpis z mikrobloga

Polki są najgorsze. Gdy raz zagustujesz w rasowych kobietach, np. Arabkach, to potem nawet nie spluniesz na widok Polki. Przyjąłem pod swój dach dwie Arabki, dla których jestem jak Allah, a wy co, dalej uganiacie się za roszczeniowymi Polkami? Dajcie sobie spokój. Smak arabskiej cipki w porównaniu do polskiej to jak porównywanie cappuccino do gówna. Dla Arabki największy zaszczyt to wziąć penisa do buzi, a po wszystkim jeszcze upiec bezę po mahometańsku. Polka? Szkoda strzępić języka na te barachło.
#bekazrozowychpaskow #takaprawda #humorobrazkowy #heheszki #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
LudzkieScierwo - Polki są najgorsze. Gdy raz zagustujesz w rasowych kobietach, np. Ar...

źródło: comment_pJ2k9w47JvupzRiCa6nX1wLbGTBICDDy.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Monokuma: Arabka ugotuje, posprząta, upierze, poskacze po Tobie, będzie wyczekiwała aż wrócisz z pracy tak jak pies wyczekuje na swego właściciela, będzie uległa, milutka, kochana, słodka, troskliwa, opiekuńcza i nawet jak przyprowadzisz drugą kobietę to będzie się cieszyła Twoim szczęściem. Polka? Od razu skończyłaby relację, gotować umie tylko z mikrofalówki. Polka nie ma szacunku do mężczyzn, nie chce mieć dzieci, liczy się tylko kariera oraz przygody w pijackim amoku. Arabskie
  • Odpowiedz
@SzkolneKontoWykopowe: Mocne słowa, ale niestety Polki dają przysłowiowe dupy na prawo i lewo. Arabska kobieta nigdy Cię nie zdradzi bo masz prawo ją zabić, tak jak możesz uśpić swojego psa. I to jest właśnie piękne, ta pewność, że Arabka zawsze będzie tylko Twoja, ten spokój ducha to jest to o co chodzi w relacji z kobietą a nie zamartwianie się czy Twoja Sandra lub Eliza nie skacze po czyimś penisie
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo: mam tak samo, tylko że to się zazywa gosposia. Są faceci co chcą mieć psa w domu. Osobiście wolę kobietę, która jest moja towarzyszką życia a nie służąca. Moja kobieta jest i troskliwa i dobrze gotuje i ma też inne zalety. Ale widać Ty wolisz niewolnice bez własnego zdania. Każdy lubi co innego.
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo: Taka prawda, miałem związek z Arabką i po prostu byłem zachwycony, oczytana, inteligentna, piękna na zewnątrz i co ważniejsze wewnątrz. Bez tego #!$%@?, jak pokazałem jej wykop to w pierwszej kolejności zaimponowało jej moje bordo (wtedy jeszcze miałem), a potem po zapoznaniu się z kilkoma wpisami naszych różowych powiedziała, że jest jej wstyd, że musimy się męczyć z czymś takim.

Arabki > Polki, ja już nawet nie zagaduję do
  • Odpowiedz