Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co moge robic w wolnym czasie?

Nie mam zadnych znajomych. Pracuje po 8h dziennie i nie wiem co robic w czasie wolnym bo mam przerwe od studiow.
Na kompie ogladam glownie seriale i filmy ale nic mnie nie wciaga, ogladam 2min a potem wchodze na wykop i tak w kolko, i tak bywa ze 1h serialu ogladam przez 8 godzin.
Ksiazki mnie nudza, kupilem kiedys jakis czytnik ebookow za 50zl uzywany, nasciagalem kilka ksiazek, wszystko po paru minutach rzucilem bo nudzi mnie czytanie.
Chodze na silownie ale tylko 3x w tygodniu. A po pracy tez troche zmecznoy jestem i musze sie przespac troche zeby odetchnac.
Gierki tez mnie nie pociagaja, zreszta mam slabego kompa.
Na spacery juz nie mam tez gdzie chodzic bo znam cala okolice. Rower odpada bo nie mam gdzie go trzymac.
Poleccie mi jakies ciekawe zajecia co moge robic w wolnym czasie.

Albo chociaz na jakie strony internetowe moge wchodzic poza wykop.pl? Bo poza wykopem nigdzie nie wchodze. Czasami jakies torrenty czy fb albo wiadomosci ale to raz dziennie, poza tym to glownie wykop i wykop...

A poza tym to troche mam #depresja i nic mi sie nie chce, najchetniej bym tylko spal. Dzis jest niedziela i spalem 2x, najpierw o 11 przez 1h, potem o 16 przez 2h.

#przegryw #gorzkiezale #pracbaza #zainteresowania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Co moge robic w wolnym czasie?

N...

źródło: comment_APl52gddT32z6lwUjtR5fduyVcCDO5ln.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz