Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ę te podrywy, od teraz zajmuję się jedynie sobą i zarabianiem kasy. Mając 171 cm wzrostu nie mam czego szukać u kobiet, zostają mi same odpadki w postaci porzuconych karynek z guwniakiem i smokozordów dwa razy cięższych ode mnie. Nie mam zamiaru czekać do trzydziestki, aż jakaś zwykła zacznie szukać we mnie betabankomatu.
Fakt, ryja modela to ja nie mam, ale chyba nie jest tak źle. Na tych słynnych portalach randkowych podając swój prawdziwy wzrost miałem zero odzewu poza ww. śmieciem ludzkim. Gdy nie podawałem swojego wzrostu to jakiś tam odzew był, ale zaraz po tym było pytanie o wzrost i zostawałem zlewany po powiedzeniu prawdy. Z kolei gdy skłamałem i napisałem że mam 185 cm, to nieskromnie mówiąc trochę tej atencji było.
W realu wiadomo. Na imprezach i innych spędach nawet nie mam czego szukać, bo nawet loszki 150 cm założą szpilki i będą szukały wysokich, a o wyższych nawet nie wspomnę. Niby na żywo kurdupel może mieć powodzenie w innych sytuacjach, ale musi być przy tym wielce dynamiczny. A przecież nie każdy jest duszą towarzystwa... Nie mówię że jestem jakąś #!$%@?ą, ale też nie jest mnie wszędzie pełno. Nie będę przecież tryhardować.
Szkoda strzępić ryja. Chyba zostaje R o k s a...
#boldupy #podrywajzwykopem #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
#!$%@?ę te podrywy, od teraz zajmuj...

źródło: comment_nybtgmBfU1lFtEN1gd9z8AUR4HIRqQW6.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Podpowiem Ci: To nie niski wzrost i szpetna morda czynią Cię samotnym a paskudny charakter.

Sam jesteś śmieciem ludzkim i obyś został sam.

Taa bo w zyciu licza sie tylko ludzie ktorzy maja poczucie humoru lvl Cezary Pazura, grypsuja i zjedli cala Wikipedię. Dobija mnie ten brak szacuncu dla jednostki ludzkiej. Nie dziwie sie ze wybuchaja wojny i konflikty gdy ludzie oceniaja innych i wychowuja tak swoje dzieci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No elo nieudaczniku, 193 cm here i smieje sie z ciebie z góry XD

ps. znam facetow siegajacych mi gdzies tak do ramion i nie maja problemu z kobietami. Tak wiec przestan sie uzalac nad soba, #!$%@?. A jezeli myslisz, ze dodatkowe kilka cm sprawi, ze laski beda sie same rzucac na szyje, to jestes w wielkim bledzie (no chyba, ze to dodatkowe cm w troche innym miejscu xD).
  • Odpowiedz
  • 0
@CzaryMarek Ale raz, że jest sporo dziewczyn niższych niż 170cm, a dwa no bez przesady nie wiem do jakich mordowni trzeba chodzić, żeby się nieustannie bać innych facetów. Jakoś nie zauważyłam, żeby 99% dziewczyn, które nie mają czarnego pasa w sztukach walki było się wyjść z domu, bo ktoś je napadnie.

@mroznykasztan Bo mu nie odpowiadają z wyglądu, bo brzydkie/grube/niskie. Czyli w zasadzie ma pretensje, że dziewczyny robią to samo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem jeszcze niższy i na brak lasek nigdy nie narzekałem. Owszem, są Karyny typu "facet zaczyna się od 180" ale to jest jedna z cech #!$%@? umysłowego i w sumie dobrze, że takie trzymają się z daleka. Podstawa to umieć o siebie jako tako zadbać, ubrać się jak człowiek i coś sobą reprezentować. Być dowcipnym, czasem umieć postawić na swoim i mieć o czym gadać. Tylko tyle.

Nie mówię
  • Odpowiedz
Ostatnio jak byłem w pubie spotkałem z kumplem amerykanina ok 160 cm wzrostu ale mega ciekawy, inteligentny gość. W jakieś 15 minut ogarnął w czwartkowy wieczór 5 loszek z którymi lecieliśmy coś zjeść.

To że jesteś niski to tylko jedna z Twoich wad - ta mniej istototna.

Lol,wiadome ze Polki lgną do ludzi z Europy Zachodniej i USA , moglby miec nawet 155cm i byc z ryja 3/10 a by sie jakas
  • Odpowiedz
anonimowymirekprzemówił: @CzaryMarek: daj spokój. Na mirko każda leci na stukilogramowego trzydziestoletniego prawiczka metr sześćdziesiąt pięć wzrostu zarabiającego minimalną krajową, bo przecież "charakter jest najważniejszy". W prawdziwym życiu każdy średnio rozgarnięty wie, że to tylko takie #!$%@? by lochy same przed sobą nie wychodziły na jakieś "puste".
Oczywiście wzrost nie jest najważniejszy, ale nikt nie wmówi mi że nie jest bardzo ważny. BTW jestem pewny że op wcale modelki 10/10
  • Odpowiedz
WyszedlemZPiwnicy:
@Shyvana Ja w sumie mam podobnie, a charakter mam zajebisty xD 176cm wzrostu, wyglądam spoko i korzystam z tych gównianych apek do podrywania dziewczyn, czesto jakies połączenia są, ale żadna nie chce pisać xDDD Nie wychodze z domu bo nie mam gdzie, szczególnie że to moja 2 przeprowadzka w tym roku do innego miasta, a poznawanie nowych osób w pojedynke do latwych nie należy nie mając przy sobie swojej
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania

Oczywiście wzrost nie jest najważniejszy, ale nikt nie wmówi mi że nie jest bardzo ważny.


No mnie się np. nie zdarzyło zwracać uwagi na wzrost faceta. Ok, sama jestem z tych zdecydowanie niższych dziewczyn, wiec może i mam lekko spaczone podejście, ale serio wzrost jest dla mnie bez znaczenia w sumie. Podobnie jak nigdy nie potrzebowałam faceta, żeby czuć się bezpiecznie.
Mój ostatni facet był średniego wzrostu i jakby był 10cm niższy tez by mi nie
  • Odpowiedz
@Shyvana: Dokładnie, ciagle spotykam gości ktorzy są niscy, mają kompleksy i pretensje do całego świata. Oczkują, że wszystkie modelki będą w nich rzucać majtkami, a jak nie, to: "dziwki, lecą tylko na kase". A tak naprawę dziewczyny ich omijają bo mają okropny charakter i zero szacunku do kobiet. Dobrze gadasz :)
  • Odpowiedz
DupaTam: Wzrost, a nawet waga nie gra roli jeśli jesteś ogarnięty. Znam wiele przeciętnych mirków, którzy potrafią rozbroić każdą laskę. Dla "pocieszenia", sam mam 193cm, brak nadwagi, nie jestem też dzwonnikiem z notre dame czy też przygłupi, ale przez #!$%@? brak pewności siebie i nieśmiałość odpycham od siebie każdą zainteresowaną mną dziewczynę (bo sam do kobiety prawie nigdy nie zagadam, chyba że pytam o drogę, ale wtedy też dziewczyna nie powinna
AnonimoweMirkoWyznania - DupaTam: Wzrost, a nawet waga nie gra roli jeśli jesteś ogar...

źródło: comment_g62a9nN1q6HvOgHMRO2hCOIFwBqMfpjw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz