Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ę te podrywy, od teraz zajmuję się jedynie sobą i zarabianiem kasy. Mając 171 cm wzrostu nie mam czego szukać u kobiet, zostają mi same odpadki w postaci porzuconych karynek z guwniakiem i smokozordów dwa razy cięższych ode mnie. Nie mam zamiaru czekać do trzydziestki, aż jakaś zwykła zacznie szukać we mnie betabankomatu.
Fakt, ryja modela to ja nie mam, ale chyba nie jest tak źle. Na tych słynnych portalach randkowych podając swój prawdziwy wzrost miałem zero odzewu poza ww. śmieciem ludzkim. Gdy nie podawałem swojego wzrostu to jakiś tam odzew był, ale zaraz po tym było pytanie o wzrost i zostawałem zlewany po powiedzeniu prawdy. Z kolei gdy skłamałem i napisałem że mam 185 cm, to nieskromnie mówiąc trochę tej atencji było.
W realu wiadomo. Na imprezach i innych spędach nawet nie mam czego szukać, bo nawet loszki 150 cm założą szpilki i będą szukały wysokich, a o wyższych nawet nie wspomnę. Niby na żywo kurdupel może mieć powodzenie w innych sytuacjach, ale musi być przy tym wielce dynamiczny. A przecież nie każdy jest duszą towarzystwa... Nie mówię że jestem jakąś #!$%@?ą, ale też nie jest mnie wszędzie pełno. Nie będę przecież tryhardować.
Szkoda strzępić ryja. Chyba zostaje R o k s a...
#boldupy #podrywajzwykopem #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
#!$%@?ę te podrywy, od teraz zajmuj...

źródło: comment_nybtgmBfU1lFtEN1gd9z8AUR4HIRqQW6.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jasne, że wzrost skreśli cię u wielu kobiet, ale nie jest tak, że tylko desperatki będą zainteresowane. Sam jestem dokładnie tego samego wzrostu co Ty i jakieś zainteresowanie płci przeciwnej jest (a to, że nie ma go zbyt wiele wynika z innych kwestii niż wzrost ^^). Znam też wielu facetów podobnego wzrostu, którzy nie mają żadnych problemów w tej kwestii - pewność siebie to podstawa. Ogarnij się, wyglądaj dobrze,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam kumpla który chyba nawet 170 nie ma... dziewczyny się o niego zabijają, a faceci boją się do niego podskakiwać. Wywodzi się z kultury dresiarskiej, ale że ogarnięty to i studia skończył. Został mu w charakterze taki trochę pierwiastek zbója, ale przez jego ogar lgną do niego takie bardziej zmyślone dziewczyn, a nie patusy. :D
  • Odpowiedz
@Shyvana: @Nowa-ja: @chromatografia: @imawriter: @Lim3: Kogo wy oszukujecie? "bla, bla, bla... charakter, pewność siebie, bla, bla, bla".
Ciekawe jak ktoś niski ma być pewny siebie jak podejdzie do niego typ 15-20 cm wyższy? Już pomijając jak będzie wyglądał, to żeby zachować pewność siebie musiałby chyba połowę życia spędzić trenując sztuki walki, bo innej opcji to nie widzę.
Zresztą dziewczyna też boi się
  • Odpowiedz
ydziestki, aż jakaś zwykła zacznie szukać we mnie betabankomatu.

Fakt, ryja modela to ja nie mam, ale chyba nie jest tak źle. Na tych słynnych portalach randkowych podając swój prawdziwy wzrost miałem zero odzewu poza ww. śmieciem ludzkim. G


@AnonimoweMirkoWyznania: sam oceniasz innych po wyglądzie, a masz ból dupy kiedy ktoś oceni Ciebie.... Hipokryzja level over 9000!
  • Odpowiedz
Podpowiem Ci: To nie niski wzrost i szpetna morda czynią Cię samotnym a paskudny charakter.

Sam jesteś śmieciem ludzkim i obyś został sam.


@Shyvana: ale skad takie wnioski? Op temat edytowal czy co, bo naskoczylas na niego dosc ostro "smieciem ludzkim" za normalna wypowiedz?!?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Ostatnio jak byłem w pubie spotkałem z kumplem amerykanina ok 160 cm wzrostu ale mega ciekawy, inteligentny gość. W jakieś 15 minut ogarnął w czwartkowy wieczór 5 loszek z którymi lecieliśmy coś zjeść.

To że jesteś niski to tylko jedna z Twoich wad - ta mniej istototna.

[]
  • Odpowiedz
same odpadki w postaci porzuconych karynek z guwniakiem


@AnonimoweMirkoWyznania: "same odpadki w postaci porzuconych karynek z guwniakiem"
Odpadki? Nie wiesz co mówisz! To są laseczki które na początku (tak ze 3 miesiące) są najidealniejszymi kobietami pod słońcem. Zero fochów, zero pierniczenia a w łóżku robią absolutnie wszystko!
Po wspomnianym okresie zwykle zaczynają pytać o jakieś dalsze plany i tak zwany rozwój związku, więc trzeba wymienić, ale nadal, nie zgadzam się
  • Odpowiedz