Wpis z mikrobloga

Potrzebuje Waszej pomocy Mirki, tym razem z Warszawy
Niedługo mam rocznicę związku niedługiego w kwestii ile liczy wszechświat ale zawsze. Różowepaski lubią takie momenty.
Potrzebuję info o jakiejś dobrej i taniej, jeśli w stolicy mogą być tanie restauracje na romantyczną kolację. Nie znam Warszawy bo to nie moje okolice ale czas się wybrać.
Ewentualnie jakieś rady na rocznicę związku bo planuje wyjazd do stolicy kolacje a potem spacer po Starym Mieście
#rozowepaski #zwiazki #warszawa #randkujzwykopem #kiciochpyta
  • 18
@pieczywowewiadrze: Zależy kto co rozumie przez restauracje. Bazyliszek to restauracja przy starym mieście. Nie jest na tyle elegancka by iść tam w garniaku i sukni. Jest typowo polska i ma swój urok, jest raczej wzorowana n karczmach. Cóż, może to też kwestia gustu. Jako kobieta tysiąc razy bardziej wolę zjeść w Bazyliszku danie za 25 zł, niż iść do jakiejś eleganckiej restauracji,zjeść mikrodanie za 50 zł i udawać, że mi smakowało,
@pieczywowewiadrze: Wydaje mi się, że na starówce jest takich sporo. Trzeb się tylko porozglądać.
Z resztą, prawdziwe knajpy z genialnymi daniami, to przydrożne bary między miejscowościami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszędzie się kryją takie perełki i tam to dopiero są ogromne porcje za śmieszne pieniądze.