Wpis z mikrobloga

@Dahlia122 podobno nie lepsze, a nawet gorsze :D jak masz gdzie wsadzić u locka to bierz, ja mojemu rozowemu chciałem kupić ale na damce się nigdzie nie mieści taki u lock i szukałem alternatywy, właśnie coś takiego jak pokazujesz wyczailem ale niezbyt wiele dobrego się na czytałem o tym
  • Odpowiedz
@bohun89: No własnie mam ten sam problem. U lock tylko do plecaka mi się mieści, a to wygląda na fajną alternatywę. Na 5 minut pod Żabką byś zostawił rower zapięty tym bloczkiem czy lepiej nie ryzykować?
  • Odpowiedz
@Dahlia122: nie brać - drogie i mało skuteczne, te łączenia to słaby punkt :) A Ulocka przypnij do ramy po prostu. Jeżeli nie masz miejsca na coś dużego to pomyśl o np. Kryptonite Messenger, waży <1kg. Jeżeli masz bagażnik i błotniki to możesz sobie kupić jakieś zapięcie typu holenderskiego z dodatkowym łańcuchem - od biedy też się nada, ale właśnie na "5 minut pod żabką" i najlepiej mieć otwory montażowe
geuze - @Dahlia122: nie brać - drogie i mało skuteczne, te łączenia to słaby punkt :)...
  • Odpowiedz
@Dahlia122 na 5 min pod żabka raczej tak. Generalnie ja wychodzę z założenia że nawet zajebisty u lock nic nie da jak masz pecha i podejdzie bus z dobrym sprzętem to w 30sec rower znika. Nie dajmy się zwariować.
  • Odpowiedz
@bohun89: zwariować nie, ale generalnie lepiej unikać wszystkiego co da się przeciąć nożycami, bo to wyposażenie pewnie jakichś 99% złodziei :P
  • Odpowiedz