Wpis z mikrobloga

Mirki, spalil mi sie telewizor :(

Mam Mante Led 2206 w ciezarowie podpiety na 12v. Ogladam sobie spokojnie po czym nagle wylaczyl sie dzwiek i poszedl dym. Teraz jak wlacze tv to czarny ekran :/

Nie wiem co sie odwalilo, jakas wada egzeplarza czy kij wie. Jak patrzalem przez obudowe to wyglada jakby kondensator sie spalil, ale co jeszcze moglo pojsc tam z dymem to nie widze.

Pytanie czy uznaja mi gwarancje? :< Tv ledwo 2 tyg mam eh :|

#telewizory #tv #manta #naprawa #rtv #kiciochpyta
  • 11
@mikii77: @Dezynwoltura: Wiecie jak to jest z tymi przepaleniami, powiedza, ze wada w instalacji, tv dostalo wiekszego napiecia i bujaj sie :d

@l-da: Tak, tyle ze ja szukalem tv do ciezarowki, a takich na 12/24v za duzo nie ma w sensownej cenie, a dawac 1500zl za taki do auta to mi sie nie widzi :d
@reaktiv: To wtedy wyskoczysz z magicznym "oddaję towar z tytułu niezgodności z opisem" tzw. rękojmia. Myślę, że Ci naprawią/wymienią, zresztą najpierw spróbuj - wolałbyś żebyśmy Ci doradzili "nieee kup nowy o tym zapomnij" ?
@Dezynwoltura: Nie no, oddac oddam, chcialem sie upewnic czy jest sens, bo moze ktos mial podobny przypadek i mu nie przyjeli. Wtedy bym od razu rozkrecal :D

No i lipa, meczu w czwartek nie obejrze :<