Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? dramat...

Poznański Czerwiec 56’: jednak odczytano nazwiska ofiar katastrofy smoleńskiej

O godzinie 11.00, podczas uroczystości w ramach 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca, przy Pomniku Poległych w Powstaniu Poznańskim odczytano apel pamięci, w trakcie którego wymieniono ofiary katastrofy smoleńskiej. - Jestem zbulwersowany - pisze nasz czytelnik.

Właśnie wróciłem z obchodów Czerwca 56’ przy ulicy Kochanowskiego i jestem zbulwersowany - pisze czytelnik. - Mimo słów Pana prezydenta Jaśkowiaka, który powiedział, że nie będą wyczytane nazwiska ofiar smoleńskich, były one wyczytane. To jest skandal, że przy wspomnieniach ludzi związanych z Poznaniem były czytane ofiary smoleńskie. Jakim prawem? (…) Jestem młodym chłopakiem i poszedłem tylko po to na obchody, aby dać hołd ofiarom Czerwca, a nie Smoleńska. Przez to wydarzenie rezygnuję z dalszego uczestnictwa w obchodach - dodaje.


Brawo, #!$%@?, #dobrazmiana. Wszystko chcecie obrzydzić Waszym widzimisie... Ja #!$%@?, za chwilę na otwarciu nowego centrum handlowego w jakiejkolwiek pipidówie będzie odczytywana lista osób która zginęła w wyniku błędów pilotów, #!$%@? przygotowania lotu oraz #!$%@? się do kabiny prezydenta i jego ludzi...

Jesteście dumni z siebie? Naprawdę chcecie wszystkich zarazić swoimi psychicznymi urojeniami, które w Waszych oczach urasta do rangi co najmniej narodzenia mesjasza?

http://epoznan.pl/news-news-68168

#gorzkiezale #neuropa #polityka #poznan #poznanskiczerwiec #wielkopolska
Pobierz Goofas - To jest #!$%@? dramat... 

 Poznański Czerwiec 56’: jednak odczytano nazwis...
źródło: comment_IP60cJnCcOYqdrfJiViTwYzSHN89ZxWw.jpg
  • 22
@Najzajebistszy: @Akuku69: @Goofas: Ok poszukajmy więc związku Smoleńska z Poznaniem '56.
To że po IIWŚ mieliśmy Rzeczpospolitą Ludową a nie III Rzeczpospolitą,
wynika (między innymi) z faktu, że Sowieci wymordowali w Katyniu inteligencję.
To że samolot rozbił się pod Smoleńskiem też może wynikać z faktu że wymordowano w Katyniu naszą intelignecję,
gdyby nie to, to nasza inteligencja nie leciała by tam po 70 latach składać hołd.
Ok mamy fakty
akurat pod tablica czerwca 56 ta mowa nie byla organizowana przez miasto lecz przez kombatantów

wiem (...)


No to pisz wprost, bez chowania się za jakąś "dobrą zmianą", że to kombatanci czerwca '56 chcą zarazić wszystkich swoimi psychicznymi urojeniami.
Zresztą to podobnie jak w samym '56, gdy chcieli zarazić cały kraj swoim szaleństwem, prowokacjami, podnoszeniem ręki na władzę ludową...
Widać mają to we krwi.
@Goofas:
Widać mają to we krwi.


@Hastur: Tak, potwierdzam, mamy to we krwi. Dlatego gdy mój pradziadek uczestniczył w Powstaniu Wielkopolskim wysadzając m.in. tory kolejowe żeby odciąć Niemców to wygraliśmy to powstanie. Podobnie z komuną gdy zrywów tutaj była masa, mój ojciec można niestety powiedzieć wręcz życie sobie zniszczył przez walkę z tym syfem do którego PiS teraz z taką łezką w oku i tęsknotą wraca.

Większość z pozostałych części Polski najwyraźniej
@Goofas: Byłem dzisiaj na obchodach od godziny 20.30 i ludzie nie potrafią się zachować. Zamiast oddać część i chwałę bohaterom czerwca '56, tłum wolał wygwizdywać przemawiających lub skandować imiona i nazwiska. Wszystko w zależności od upodobań politycznych. Dobra zmiana dobrą zmianą, z nimi się normalnie nie idzie dogadać, ale prawda jest taka, że kolejny raz z ważnej uroczystości powstała szopka polityczna. To mnie brzydzi z perspektywy młodego człowieka.
PS Ci tak
@klikus: O, znowu odkrycie historyczne "niezależnych mediów". W Wikipedii masz tę informację. Był posłem z ramienia ZSL, słonko. On nie "sygnował stanu wojennego", tylko ustawę legalizującą jego wprowadzenie. A ojciec Kijowskiego był kolegą Macierewicza z Czarnej Jedynki i działaczem Solidarności, o tym jakoś nie piszesz. Czemu?