Wpis z mikrobloga

@venomik: Nie porwała? Według mnie gra jest świetna. Zagrać można z każdym, żadna planszówkowa wiedza tajemna nie jest wymagana. Recenzje bardzo przychylne i na bgg 7.4.
  • Odpowiedz
@Vanatoxy: @venomik: Wsparłem głównie ze względu na pierwszą część, w którą nie grałem a słyszałem, że rzekomo lepsze od Star Realms, w co nie wierzę, ale sprawdzić wypada. Także jak komuś tutaj nie podchodzi tematyka to odsyłam do znakomitego Star Realms działającego na podobnej zasadzie bądź do nadchodzącego Hero Realms (aktualnie na Kickstarterze).
  • Odpowiedz
@venomik: jak nie porwała jak porwała, wszystkie recenzje, które oglądałem (polskie i zagraniczne) były pozytywne, opinie graczy też (sam kupiłem bo tak dużo osób mi ją zachwalało) gdyby nie była ciepło przyjęta to tak szybko nie wydano by drugiej części;
zdecydowanie warto, to bardzo ciekawy decbulding z małym twistem (tj. początkowo budujemy talię, ale potem musimy się jej pozbyć), ten twist sprawia, że to pozycja obowiązkowa dla fana decbuldingu, ale
  • Odpowiedz
@aryss: nie porównuję bo nie kieruję się nigdy rankingiem na bgg, wiadomo, że aby gra była tam wysoko musi być wypromowana odpowiednio aby łapała dostatecznie wiele wysokich ocen w określonym czasie
  • Odpowiedz