Wpis z mikrobloga

Ehhh zrobiło się ciepło i znów zaczynają się dramaty wielu #niebieskiepaski będące w #zwiazki

#rozowepaski czemu macie tak ogromny problem z naszym patrzeniem na inne dziewczyny mijane na chodnikach, jadące tym samym tramwajem etc?

#niebieskiepaski edukujcie swoje wybranki, wszystkim będzie łatwiej:

https://www.youtube.com/watch?v=dlZsGpWJmos

Przy okazji ankieta dla różowych:

Czy przeszkadza ci jak twój partner spogląda na inne dziewczyny?

  • Nie, nie przeszkadza mi to w ogóle 7.1% (129)
  • Nie, o ile robi to dyskretnie 6.3% (113)
  • Tak, irytuje mnie to ale siedzę cicho 6.5% (118)
  • Tak, awanturuję się o to tygodniami 4.1% (74)
  • Jestem niebieski / sprawdzam 76.0% (1372)

Oddanych głosów: 1806

  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tankian: Patrzeć można tylko komentować musisz we właściwy sposób np. o patrz jaki ma koślawy tyłek, o ta ma prawie tak zgrabny jak ty!, lepiej byś wyglądała w tym bikini niż ona itp. itd. :)
  • Odpowiedz
@UndaMarina: po pierwsze to nieeleganckie, spoglądać na inną kobietę, gdy swoją wybrankę ma się obok. Po drugie, to normalne że po x takich psich spojrzeń, można się zacząć zastanawiać: czy ja mu się podobam, skoro stale zwraca uwagę na inne, co jest ze mną nie tak? Może to być przykre, więc warto się przed tym powstrzymywać, żeby nie robić nieprzyjemności drugiej osobie.
  • Odpowiedz
@Tankian: Jestem zazdrosna i nie lubię, jak mój niebieski się patrzy na inne dziewczyny. Nie awanturuję się o to, bo to głupie, ale irytuje mnie to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie, że ja się za nikim nie oglądam i nawet nie czuję w ogóle takiej potrzeby. Ten film, który załączyłeś, doskonale znam i jak dla mnie, to jest tylko nędzne wytłumaczenie niebieskiego paska, aby otrzymać przyzwolenie
  • Odpowiedz
@kociorek: Co do filmu w dyskusję nie będę się wdawał na razie (jak będzie czas to chętnie poczytam jakieś poważne źródła w temacie).
Jeśli chodzi o spojrzenia innych niebieskich - nie mam najmniejszego problemu (mogę powiedzieć, że nawet to lubię), tak samo strój, o ile jest to zrobione ze smakiem, a nie miniówa spod której wystaje pół tyłka... hipokryzji tu nigdzie nie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Tankian: Żadnych źródeł nie czytałam, jeśli chodzi o ten film, powiedziałam tylko jaka jest moja opinia w tym temacie - żeby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście mówiłam o normalnym stroju, semi-dziwkarskich stylizacji w ogóle nie biorę pod uwagę, bo to jest już inna kategoria xD Jeśli jest tak, jak mówisz, to u Ciebie hipokryzji także nie widzę. Szkoda, że u mojego niebieskiego tak xD
  • Odpowiedz
@Tankian: odwieczny #!$%@? problem. Spojrzalem , bo patrze na ludzi jak ich mijam. Ludzki odruch, nie zaden meski, ze mi od razu w glowie leci film jak ja dymam. Trzeba chyba byc zakompleksiona dziewczynka zeby tak rozumiec kazde spojrzenie swojego faceta. Zwisa mi to czy mijam ladna dziewczyne, jak ide ze swoja kobieta.
  • Odpowiedz
@Tankian: Mi się wydaje, że jeśli rzeczywiście idzie jakaś piękność na poziomie gwiazd filmowych to grzechem byłoby nie spojrzeć, ale jeśli miałby patrzeć się na każdą dziewczynę wyglądającą po prostu ładnie, to nie dość że byłoby to przykre dla jego dziewczyny to i żałosne zachowanie wygłodniałego szczeniaka.
  • Odpowiedz
@Tankian: Zależy. Czasami komentujemy dziewczyny, oceniamy. Gorzej jak trafi się taka, która akurat trafia w moje kompleksy ale na szczęście wtedy słyszę, że "E tam przecież to dziecko" albo "Przestań, wygląda jak szkapa". Jednak dobrze ze kobiety mają inny gust do kobiet a faceci odrobinę taktu...
  • Odpowiedz