Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie słyszałem o kobiecie z XXI wieku, która była by dziewicą przez całe życie. Za to słyszę coraz częściej o mężczyznach. Wiesz dlaczego mężczyźni muszą chodzić na dziwki? Bo wam kobietom się w dupach poprzewracało, wybrzydzacie tak mocno jakbyście miały żyć wiecznie i nigdy się nie starzeć. Jak już uroda przemija to sobie szukacie jakiegoś samca beta, który myśli że to miłość a wam chodzi o to, żeby utrzymywał was i wasze nieślubne dzieci. Nie wierzę już w kobiety. Rewolucja seksualna was zniszczyła moralnie. Może są gdzieś normalne cnotliwe panie ale to z pewnością ginący gatunek. Nasza cywilizacja wyginie przez to że daliśmy władzę wybrzydzającym kobietom. Na nasze miejsce przyjdzie patrialchalny islam, gdzie kobiety mają g---o do gadania i oni rozmnażają się jak króliki. I tak skończy się era trwająca 2000 lat. Bo zachodnie kobiety wybrzydzały. Nam będą ucinać głowy a wy trafice do ich haremów. Przy czym nie będą to takie haremy jak u sułtana w popularnym tureckim serialu.

#przemyslenia #zwiazki #rozowepaski #feminizm #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Największym geniuszem w historii ludzkości będzie ten, który wymyśli sztuczną komórkę jajową. Kobiety wtedy się wykastruje i zamknie w obozach koncentracyjnych, które służyć będą jako burdele i studia p---o. W końcu to jedyne, co potrafią te spermochłony. Gotują nie najlepiej, dzieci wychowywać im się nie chce, wierności nie dotrzymują. Na dodatek niewielki potencjał intelektualny, jaki w nich drzemie, wykorzystywany jest zazwyczaj do kombinowania, jak tu się tymczasowo nadziać na
  • Odpowiedz
@Meedea: oczywiście że cię zapiekło bo lecisz teraz standardowym shamingiem.

@AnonimoweMirkoWyznania: spoko opie po anger phase przychodzą akceptacja i umięjętności dryfowania po współczesnym świecie damsko-męskim. Ja w sumie też byłem sfrustrowany a teraz na messengerze tylko sobie przesuwam buzie karynek w dół.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie obwiniałbym tutaj kobiet, że wybierają sobie potencjalnie najlepszych dla siebie partnerów, lecz stulejarzy którzy w ich okręgi zainteresowań się nie łapią. Kobiety doceniają romantyzm, ale tylko gdy już są w związku z szarmanckim samcem alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Anon: Moja narzeczona to tego rodzaju cnotliwa pani, o której mówisz, z tym że jestem dobitnie od niej odciągany na siłę przez znajomych/ rodzinę... Bo w końcu wszyscy żyjący w świecie wokół mnie i na mirko biorą udział w #bekazgrubasow :|


To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
CaroPlus: Nie szukaj tutaj zrozumienia, bo go nie znajdziesz. W mojej ocenie sytuacja podobna, jak z samochodami- chcesz brać idealny, to nie idź do handlarza i uzbrój się w cierpliwość.
Są dziewczyny takie, które mają kolesia za kolesiem i ich przebieg jest równie nieznany, co 15-letniego Passata, ale są też takie, dla których ważna jest przyzwoitość, czy czystość przedmałżeńska. Nie generalizujmy więc, bo to zależy od towarzystwa, w jakim się obracasz. Reszta świata na ten moment nas nie interesuje.
Choć oczywiście tzw. random-user będzie raczej ciągnął w stronę relatywizmu moralnego i tego, co sprzedają w TV. Czyli chlaj, dupcz, weź kredyt, a potem tabletkę na wiatry i magnez.
Ja tu nie będę nikomu niczego więcej udowadniał, bo nikt tego i tak pewnie nie przeczyta, aczkolwiek nie wydaje mi się, by wyżej wspomniany relatywizm, czy hedonizm były dobre i na dobre wychodziły.

A wyzywanie i wyśmiewanie ludzi o poglądach tradycyjnych świadczy tylko o tym, że prezentuje się mentalną
  • Odpowiedz