Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie słyszałem o kobiecie z XXI wieku, która była by dziewicą przez całe życie. Za to słyszę coraz częściej o mężczyznach. Wiesz dlaczego mężczyźni muszą chodzić na dziwki? Bo wam kobietom się w dupach poprzewracało, wybrzydzacie tak mocno jakbyście miały żyć wiecznie i nigdy się nie starzeć. Jak już uroda przemija to sobie szukacie jakiegoś samca beta, który myśli że to miłość a wam chodzi o to, żeby utrzymywał was i wasze nieślubne dzieci. Nie wierzę już w kobiety. Rewolucja seksualna was zniszczyła moralnie. Może są gdzieś normalne cnotliwe panie ale to z pewnością ginący gatunek. Nasza cywilizacja wyginie przez to że daliśmy władzę wybrzydzającym kobietom. Na nasze miejsce przyjdzie patrialchalny islam, gdzie kobiety mają gówno do gadania i oni rozmnażają się jak króliki. I tak skończy się era trwająca 2000 lat. Bo zachodnie kobiety wybrzydzały. Nam będą ucinać głowy a wy trafice do ich haremów. Przy czym nie będą to takie haremy jak u sułtana w popularnym tureckim serialu.

#przemyslenia #zwiazki #rozowepaski #feminizm #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 38
  • Odpowiedz
Bo wam kobietom się w dupach poprzewracało, wybrzydzacie tak mocno jakbyście miały żyć wiecznie i nigdy się nie starzeć. Jak już uroda przemija to sobie szukacie jakiegoś samca beta, który myśli że to miłość a wam chodzi o to, żeby utrzymywał was i wasze nieślubne dzieci. Nie wierzę już w kobiety


@AnonimoweMirkoWyznania: To ta wypowiedź z rodzaju śmiesznych zrażonych do kobiet. Tak bardzo ich potrzebują, a tak bardzo nienawidzą. Zabawne.
  • Odpowiedz
  • 5
Mam wymagania, ty też zapewne je masz. Jestem 11/10 i mój facet ma być chociażby 9. Nie będę dawać dupy stuulejarzom, którzy ani trochę mnie nie pociągają. Jeśli jesteś przystojny możesz mieć każdą... Ale zapewne nie jesteś więc gnij na wypoku.
  • Odpowiedz
Wiesz dlaczego mężczyźni muszą chodzić na dziwki? (...) Rewolucja seksualna was (kobiety) zniszczyła moralnie. (...)

Może są gdzieś normalne cnotliwe panie ale to z pewnością ginący gatunek.


@AnonimoweMirkoWyznania: Niezłe. Podziwiam zdolność do przymykania oka na błędy logiczne.

Jedziesz tym rozpustnicom!
  • Odpowiedz
Anon: @chromatografia: no właśnie nie jesteście takie samowystarczalne, skoro koło trzydziestki weźmiecie byle kogo, żeby tylko nie być same. Może nie wszystkie, ale 90% starszych singielek.
@Asterling: na biologię nie chodziłeś? Samica jest dużo bardziej wartościowa od samca, bo jeden samiec może w ciągu roku mieć dzieci z nieskończoną ilością samic, a w drugą stronę to wyjdzie tylko jedno dziecko. Stąd praktycznie nie ma #tfwnobf, bo każda locha
  • Odpowiedz
no właśnie nie jesteście takie samowystarczalne, skoro koło trzydziestki weźmiecie byle kogo


@AnonimoweMirkoWyznania: Zdecyduj się. To jak w końcu- bierzemy byle kogo, czy się nam

w dupach poprzewracało, wybrzydzamy tak mocno jakbyśmy miały żyć wiecznie?


A może opcja numer trzy? My jesteśmy normalne, faceci są normalni, większość ludzi tworzy normalne, szczęśliwe związki... I to po prostu Ty jesteś niedorobiony i dlatego żadna, nawet ta, która "weźmie byle kogo", jak
  • Odpowiedz
jak jesteście młode to wybrzydzacie, za to jak jesteście już stare to bierzecie tych, którymi gardziłyście, ale z czysto pragmatycznych pobudek. Oni się angażują, a wy traktujecie ich tylko jako bankomat.


@AnonimoweMirkoWyznania: No tak, wiadomo- "wszystkie kobiety są takie same". A 30 lat to sędziwa starość.

Juz wiem, czemu żadna Cię nie chce- to dlatego, że jesteś głupi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale postaw się w ich sytuacji. Skoro możesz wybrzydzać i masz pełną wolność ku temu to czemu tego nie robić? A co się pomylę (myśląc jak różowy pasek) to moje bo się mogę wypłakać bo układ społeczny jest taki że nam i tak bardzo wiele się wybacza, mogę opluć facetów że to świnie a i tak mi będzie to wybaczone. Tak kobiety są świadome tego i to wykorzystują. ( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hurr durr, kobiety mają wymagania i wybrzydzają. Sądząc po tym co tu czasem czytam to stulejarze mają większe wymagania niż rozumna, ładna dziewczyna. Za duże/małe cycki ble, za duży nos, krzywe nogi, cellulit, rozstępy, fałdki, kiepski styl ubierania, że niekobieca, że przeklina, że blablabla. Ale kobiety 7-10/10 złe, bo nie spojrzą na cudownego mireczka piwniczanina, nietowarzyskiego gbura z tak skrajnymi poglądami na świat, że aż wstyd byłoby do znajomych przyprowadzić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro jesteś pi#da to czekaj na swoją kolej. Jakaś dzieciata karyna po 30 z pochwą jak wiadro na pewno sie skusi. Tylko najpierw zacznij dobrze zarabiać i ogarnij troche wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PinkCellphone: To internet. Tu mogą wybrzydzać. W praktyce rzuciliby sie na cokolwiek,ale nawet 'cokolwiek' ich nie chce bo przecież kobiety wybrzydzają xD
  • Odpowiedz