Wpis z mikrobloga

Sansa jest od Starków, poślubiła Barethona, który tak naprawde był Lanisterem, Potem poślubiła bękarta Boltona który nazywał się wczesniej Snow, ( tak nazywają bękartów chyba) Oficjalnie jest siostrą Jona Snowa, który defacto jest Targaryenem, Matka Sansy pochodzi z Tullych, Jeszcze może coś zmajstrować z Baelishem, który wywodzi się z Arrynów,
Niby taka cicha postać a "#!$%@?" się na pół westeros. Albo myśli, że to gra i zbiera archivmenty #got
Pobierz H.....m - Sansa jest od Starków, poślubiła Barethona, który tak naprawde był Lanister...
źródło: comment_MDUzW8xEJ3NhvRX47J2kidmz4TR0V9Iv.jpg
  • 13
poślubiła Barethona, który tak naprawde był Lanisterem


@Haradrim: Bzdura.

Jeszcze może coś zmajstrować z Baelishem, który wywodzi się z Arrynów,


@Haradrim: Kolejna bzdura.

Ty ten serial odbytem oglądasz, czy jak, że po 6 sezonach nie masz pojęcia kto jest kim?

Niby taka cicha postać a "#!$%@?" się na pół westeros.


@Haradrim: Aha, Tobie wcale nie chodziło o serial, szukałeś tylko pretekstu żeby wylać trochę łajna na jakąś kobietę.
Stuleja
No dobra tu się pomyliłem, byłem pewny, że do ślubu z Joffreyem doszło,
A Baelish poślubił siostre Catelyn tą z doliny czytl coś wspólnego z Arrynami ma.

napisałem "#!$%@?" w przenoni nie trzeba być dedektywem by wywnioskować z tego przenośne znaczenie

i tak wiem wiecej o tym serialu niż większość pff

@chromatografia:
zabolał mnie twój post "jakaś kobiete" Sansa nie jest jakaś kobietą przeszła piekło z Joffreyem potem z Boltonem ale
A Baelish poślubił siostre Catelyn tą z doliny czytl coś wspólnego z Arrynami ma.


@Haradrim: Ta? "Wywodzi się z Arrynów"?

napisałem "#!$%@?" w przenoni


@Haradrim: Fajnych się przenośni używa u Ciebie. Jak Twoja mama robiła interesy z facetami to ojciec mówił o tym w przenośni, że się #!$%@?? Czy skąd taką elegancką przenośnię wziąłeś?

i tak wiem wiecej o tym serialu niż większość pff


@Haradrim: No właśnie widzimy. Prawdziwy
Dokładnie ogarniam co się dzieje w serialu


Powiedział człowiek przekonany, że Sansa wyszła za Joffreya a Littlefinger jest Arrynem.
Serio, nie pogrążaj się już.

to, że masz te dni


@Haradrim: To się nazywa menstruacja albo okres. "Te dni", lol, jesteś katechetką? xD I nie, nie mam.

Ale ten argument pięknie pokazał Twój poziom kultury i inteligencję, nawet bardziej, niż "przenośne #!$%@? się".
Czarnolisto.
@Zupna: ooo, jak to? Za każdym razem, gdy idę do biblioteki, to nie ma pierwszej części książki i tak odkładam, a teraz siedzę na mirko i czytam, żeby nie zadawać głupich pytań ;D
@czostnek: istnieje teoria, że Joanna Lannister puściła się z Aerysem Targaryenem i że Tyrion jest właśnie jego dzieckiem. Dlatego też Tywin tak go nienawidził i przy okazji wytykał mu wiele razy, że nie jest jego ojcem. Istnieje jeszcze kilka innych przesłanek za tym, że Tyrion to Targaryen i razem z Jonem i Daenerys dosiądzie smoków w ostatecznym rozpierdzielu armii nieumarłych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zupna: mam tylko nadzieję, że Tyrion się teraz nie zadurzy w Dance, bo ostatnia scena z nimi była nieco dwuznaczna w tym konkteście. Swoją drogą ładny trójkącik by był ( ͡° ͜ʖ ͡°)