Wpis z mikrobloga

@defoxe: no jak chcesz to mozesz, pod warunkiem ze dogonisz hehe ;]nie spinaj sie tak wsysccy keidys umrzemy........
@dealer66611: nie weim czy oryginal ale jezdzi lepiej niz te wszytskie nowe szroty co w tym przebiegu juzby mialy 5x silnik wymieniony na nowy ;p
no jak chcesz to mozesz, pod warunkiem ze dogonisz hehe ;]

@19TDI_POWER: Kiepski bait.


nie spinaj sie tak wsysccy keidys umrzemy........


Normalnie jakbym palacza słuchał. Tylko jak ta śmierć przychodzi to jakoś dziwnie im rura mięknie.


Też mistrzu lubię szybką jazdę ale ty masz chłopie ewidentne zgąbczenie mózgu. Byle tylko inni nie ucierpieli od twojej głupoty. Chcesz pogonić? Są przykładowo tory... Lotniska...
@Vits: no wiedzialem ,,zawsze ci co krytykuja to albo nie maja swojej furki albo jezdza czyms co przy 100 kmh sie rozpada... bywa ;p

@defoxe: e tam raz na jakis czas mozna... fakt ze tam 90 jest i zaraz jakas wiocha sie zaczyna ale tam to kzady tak jezdzi...... a co do czekania w rowie no to mylisz sie kolego, prawko juz jakis czas mam i troche kilometrow zwiedzliem takze
prawko juz jakis czas mam i troche kilometrow


@19TDI_POWER: Ciekawe czy dłużej niż konto na Wykopie.

troche kilometrow zwiedzliem takze jestem raczej dobrym kierowca :)


Widzę jak na dłoni, że twój pierwszy wypadek jeszcze przed tobą. Pytanie czy śmiertelny będzie.


Btw: nadal utrzymuję, że to jednak kiepski bait... Bo to naprawdę nie może być prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)